Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos terhes vagyok,...

Hegix kérdése:

9 hónapos terhes vagyok, lassan érkezik a baba, kislány lesz, a férjemmel megállapodtunk a nevén és az anyósom nem egyezik bele, hogy a kislányt Döníznek hívjuk, pedig szerintem nagyon szép név. Mit tehetnénk, hogy az anyósom megbékéljen?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 3. 15:29
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
90%
Ha én egyszer kedves mama leszek és a menyem beállítana azzal, hogy Döníz lesz az unokám, én inkább egy óriásit kacagnék rajta. Hiába nem tetszik, biztosan nem akarnék beleszólni. Anyumék sem repestek a boldogságtól, amikor bejelentettük a gyerek nevét, de apukám szavaival élve: "felőlem Leokádia is lehet, a fő, hogy minden rendben vele." Na, egy normális szülő így áll hozzá, akármilyen is az a név.
2014. ápr. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
16%
mi is hasonlóan voltunk mi Melinda tetszett anyósomnak meg Veronika. mivel nagyon ragaszkodott hozzá így úgy oldottuk meg hogy 2 neve lett Melinda Veronika igaz így se tetszett neki eleinte de bele törődött.
2014. ápr. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát én a helyedben megmondanám neki, hogy ha nem tetszik szüljön magának egy gyereket és nevezze el úgy, ahogy akarja, de szóljon bele, hogy az én gyerekemet hogy fogják hívni!
2014. ápr. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Én komolyan mondom, nem értem az embereket, kit érdekel, hogy mit szól anyós???

Hát nekem csak merne egyáltalán megpróbálni beleszólni!!!

Nem lesz többé a fia? Már ne is haragudj, de ti hagyjátok, hogy a fejetekre nőjön, miért kell egyáltalán ebből problémát csinálni?

Nagymama, majd megszokja. Nem szokja meg? Nem kötelező végül is unokázni! El lehet dönteni, kíváncsi az unokájára, vagy nem?

Aztán téma lezárva.


Ébredjünk már fel, emberek!

2014. ápr. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ha ennyire érdekel, hogy megsértődik-e, akkor adjátok a kicsinek 2. névnek, amit Ő szeretne!
2014. ápr. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Mi el se mondtuk anyósnak, hogy hogy fogják hívni. Mikor kérdezte, mindig mondtuk, hogy az majd kiderül, ha megszületett. Ennyi, pont.
2014. ápr. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus. Àllj a sarkadra amíg lehet! Ha már most nem tudsz kiállni a véleményed mellett tudod mi lesz később? Hajjajjj....

Ti vagytok a szülei ti adtok nevet! Anyós meg szüljön sünt és hívja azt Zsófinak vagy aminek akarja!

2014. ápr. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Lehet hogy ez nem a nem a legmindennapibb név, nekem pl. annyira nem tetszik, lehet hogy ezzel az anyós is így van, de neki ebbe semmi beleszólása nincsen, mivel hogy ez a ti kisbabátok. És ezt az o tudomására is kéne hozni, de csak finoman, hogy ne legyen belole veszekedes.
2014. ápr. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Semmit, semmi köze hozzá a ti gyereketek úgy hívjátok ahogy akarjátok.
2014. ápr. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
91%
Ritka ronda név,de nincs beleszólása...
2014. júl. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!