Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Terhesség, és rettegés?

Terhesség, és rettegés?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok 12 hetes terhes...voltam dokinál(magánorvos).a baba eddigiek szerint makkegészséges.igen ám csak h nekem régen hpv volt,szemölcsökkel,p3mmal. a szemölcsök teljesen eltűntek már.akkor meggyógyultam v nem?csak gyógyteát ittam meg ecseteltem...ennyitől elmúlt?rettegek mert ma olvastam egy könyvet amiben a fpszereplő méhnyakrákos,és terhes...és ki kell venni a méhét!azóta se aludni se enni nem bírok úgy féltem a picit:((

2012. nov. 30. 17:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia, én 20éves vagyok és én is 12hetes. Az án picim is teljesen egészséges, szerencsére. De én is megküzdöttem a szemölcsökkel , rengeteg volt, ecsetelés, antibiotikum, de 1.5éve szerencsére semmi. Néha nekem is megfordul a fejemben, hogy ha esetleg megint kijönnek , nem-e lesz gond, ja és hogy mi lesz akkor. De próbálom elhesegetni, de én nagyon féltem a babámat. Neked is csak azt tudom, mondani amivel magamat is nyugtatom, hogy amig nincsenek szemölcsök, addig legyünk nyugiban ha kijön , biztosan most is tudnak rá valamit írni. Én is csak ecseteltem, és egyszer mikor nagyon kijött akkor még tabit kaptam és bizony csak úgy elmúlt. De egyébként most az utolsó szűrésed hányas lett? mert ha nem rossz , akkor nem kell rettegni. Egyébként írj nyugodtan. És próbáljunk arra gondolni, hogy hamarosan mindketten kapunk egy-egy tündéri babát :)))
2012. nov. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nagyon édes vagy,köszönöm:))hát,mült héten volt rákszűrés,még várok az eredményre...remélem tényleg minden jó lesz:)
2012. nov. 30. 18:07
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha visszajönne terhesség alatt annyi lenne h nem szülhetnél természetes úton!

Nekem is volt, de szerencsére 2éve semmi és nagyon úgy néz ki h ha semmi komplikáció nem lesz természetes úton jön a babám 1-2hét múlva:)!!!

Tényleg ne aggódj!!! Élvezd a babásodás minden pillanatát!!!

Boldog Babavárást!

37hkm

2012. nov. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:)igyekszem megnyugodni...csak tudom hülyeség de most olvastam egy könyvben h a főszereplő nem tarthatta meg a gyermeket és az egész méhét kivették:((
2012. nov. 30. 18:42
 5/9 anonim ***** válasza:

sziasztok!!

kedves kérdezö!!ne haragudj h bele kontárkodom a kérdésedbe de nekem is hpv-m van szemölcsökkel.30hetes vagyok de eddig a doki semmit nem mondott rájuk.Itt írta valaki h akkor nem lehet hüvelyi úton szülni.Ez tényleg igaz??Akkor felhívjam erre a doki figyelmét??még egyszer bocsi h nem válaszoltam meg h még kérdezek is csak láttam h itt ez feljött és akkor nem irnám ki külön én is.Köszönöm a megértést.Jó babavárást!!:)

2012. nov. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem baj,de én sajnos nem tudom:((
2012. nov. 30. 18:56
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom,h császároznak ilyenkor. Nekem is volt hpv-m, macskakarom tablettát szedtem napi 3*2őt, és egy doboz után visszaállt p2re és azóta se kimutatható. Ez már 12 éve lassan, és két gyerek sima szülésén is túl vagyok. Hiába szedtem az immunerősítőket, Isopronosine-t stb... semmi nem használt két évig. Azóta macskakaromtól már két barátnőm is meggyógyult, pedig volt akinek fagyasztottak is!!!!Ne izguljatok, nem lesz semmi baj, de a mindenképp tessék tájékoztatni még most a dokit!!!!!! És ha megvannak a bébik, és nem tökéletes a cytológia, ezt a csodaszert szedjétek!!!!
2012. nov. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem muszaj csaszarozni,nekem leegettek,igy szulhettem huvelyi uton.
2013. jan. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
az a baj hogy a HPV vírus a hüvely váladékban jelen van ha van éppen szemölcs vagy ha nincs ugye erre a vírusra még nem találtak gyógymódot nem lehet 100%-osan legyőzni sosem. Sajnos nekem magas kockázatu van ami bármikor átmehet rákba. Én pont ezért akartam mihamarabb babát nehogy idő előtt lekéssek róla (mert ha P4-be átmegy akkor kiveszik a méhemet). Én biztos ragaszkodni fogok a császárhoz mert amikor a mama hüvelyi úton szül akkor a baba letüdőzheti az első levegő vételnél a hüvely váladékot és így a vírus bejut a pici tüdejébe és ott olyan szemölcsöket okozhat a babának amit nem lehet onnét kiirtani és sajnos akkor fájdalmas és lassú halálnak nézhet elébe a baba. Sajnos a császár sem a legbiztosabb megoldás mert úgy is megkaphatja a vírust de így csökken az esély a vírus fertőzésre.
2013. jan. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!