Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Semmit nem aludt a lányom...

Semmit nem aludt a lányom éjszaka másnál is volt ilyen talán a front?

Figyelt kérdés
3 hónapos lányom már régen végig alussza az éjszakát, hajnal 5 körül kell csak fel enni! Most viszont kb fél 12 óta nem alszik csak fél órákat! Nincs láza láthatólag nem fáj semmije! Lehet, hogy a hidegfront?
2009. dec. 19. 06:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia

A kisfiam 5 hónapos. 8 hetes kora alussza át az éjszakát. Most az éjjel semmit nem aludtam, ráadásul egy kicsit kimozdultunk a férjemmel és fél egykor feküdtem le. Szinte fél óránként keltem hozzá fel mert felsírt. Reggel 6-kor végleg kibújtam az ágyból, mert már nem bírtam.. a gyerek meg visszaauldt Most 7 óra van és visszaaludt. Én meg internetezek jobb híján :)))


Két nappal ezelőtt ez megismétlődött. Úgyhogy tuti a front nálunk!!

2009. dec. 19. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
biztos front van.Kisfiam három hónapos, fél kilenckor szokott elaludni, két napja nem hajlandó csak tízkor.Utána alszik reggel negyed nyolcig, ez eddig is így volt, de este simán elaludt, ha leraktam fél kilenckor.
2009. dec. 19. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lányom 10 hónapos,és nálunk pont az ellenkezője van... Tegnap 8kor kelt, és ma is még mindíg alszik. Reggel 6-fél7 felé szokott kelni, este fél9kor megy aludni. Nem tudom mi lehet, betegnek nem beteg, én is a frontokra gyanakszom.
2009. dec. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat. Most elaltattam a babakocsiban és betettem az ágyába, remélem kialussza magát!!! Nem tudtok véletlenül valami más krémet vagy oldatot fogzásra mint a dentinox?
2009. dec. 19. 10:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Dologél,homeopátiás gyógynövényes készítmény, de jó a viburcol kúp és a chamomilla is.
2009. dec. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nurofen, ha nagyon fáj neki, nálunk csak az segít.
2009. dec. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!