Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, front, telihold,...

Anyukák, front, telihold, vagy mi a manó van mostanság, mert 10 hónaposom 3 napja csak nyüszög, semmi nem jó, alig alszik, éjszaka többször kel?

Figyelt kérdés
Imádom,de már az idegbaj kerülget,az állandó nyivákolásától. Ne haragudjatok,hogy így írom, de szó szerint semmi nem jó, nem jó játszani,sétálni, babakocsizni...
2011. szept. 9. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem front van, mert az én babum is nyűgös főleg ma. Egyik nap 30fok, másik nap 18, vasárnap megint 30, nem csoda a nyűglődés, nálunk szinte minden frontnál ez van. 4és fél hós baba anyukája
2011. szept. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jön a hétvégére a melegront,lehet hogy ezt érzik a babák
2011. szept. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

14 hónaposom 3-4 napja egyfolytában "vonyít".Kész vagyok:(((

Remélem hamar abbahagyja...mert ez senkinek sem jó:(

2011. szept. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hidegfront-melegfront váltakozik napról-napra!Az én fiam is kész van teljesen pár napja!Őt a fogak nem viselik meg de a frontok...áááá az kész katasztrófa!16 hós
2011. szept. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nálunk is ez a helyzet 2 napja meg van örülve, ja és mellé fogzik is!!!!!!!!!!:) 8 hónapos babuci

Kitartás mindenkinek

2011. szept. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!