Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek is ennyire nehéz volt...

Nektek is ennyire nehéz volt az elején napirendet újraalakítani 3gyerkőccel?

Figyelt kérdés

A két nagyobbal semmi gond ugyebár ők már tudják mi miután következik,szeretik is ezt a rendszerességet:)

A picit,aki most 2hónapos sehogy sem tudom az esti macerába beilleszteni:(

Álltalában egyedül csinálom végig ezt az időszakot,mert a férjem este dolgozik sajnos:(

Sokat sír már ilyenkor,nekem a nagyokat kell intéznem így sajnos nem mindig jut idő a megnyugtatásra vagy ha meg arra szánok több időt akkor meg a nagyokat kell kapkodva megfürdetnem:(


Lesz ez jobb?

Ti hogy éltétek túl ezt az időszakot?

Én már nagyon ki vagyok merülve:(


2014. ápr. 3. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Először a kicsit fürdesd meg és fektesd le. Nem kell mellette maradni, tanuljon meg egyedül elaludni. Utána fürödhetnek a nagyobbak.

Nálunk így volt.

2014. ápr. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk 1 után hirtelen 3 lett (ikrek) egy hét után a párom visszament dolgozni és egyedül kellett mindent megoldani. A fürdetés úgy volt hogy a nagyot (2,5 éves) beraktam az kádba, fürdettem egyik kicsit, másik kicsit elrendeztem őket. Jött a nagy fürdetése. A kicsiket megetettem, letettem őket aludni, majd mág volt idő meseolvasásra és a nagy is ment aludni.
2014. ápr. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A nagyok szeretik a rendszerességet az jó, mert kell is! ÉN is napirend párti vagyok- sőt három gyerekkel nem is lehet máshogy.

Nálunk is három van. A két nagy előtt rendeztük le mi is a kicsit. Úgy alakítottuk a napirendet, már az első naptól fix volt a fürdetés. :) Lehet ez másnak nagyon kocka... de én tényleg nem tudtam volna a 3gyereket egész nap ellátni máshogy. Nekem férjem is sokat segített, a legnagyobbik volt kiscsoportos az oviban, mikor a legkisebb született. A kicsit este lefürdette apa, utána én megetettem, és be az ágyába. Ő mondjuk nagyon jó kisbaba volt, el is aludt rögtön. Amig én etettem, addig apa megfürdette a nagyokat és utána én vittem őket a szobájukba, mese és alvás.

Valahogy gondold végig, hogy hogy lenne jó az esétét megoldani, ami a leginkább kedvez mind a három kicsinek. Én a helyedbe először a fürdetést etetést megcsinálnám a picivel és utána leraknám aludni, majd a nagyokat fürdetném fektetném le. Kitartást.:)

2014. ápr. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!