Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sos! Babám elesett, nagyon...

Sos! Babám elesett, nagyon beverte a fejét! Lehet baja?

Figyelt kérdés

nemrég tanult meg kapaszkodva állni, ma a kanapé mellett állva egyszercsak elborult, lefejelte a parkettát. azonnal felsírt. rá 2-3 percre vissza is bukott egy kis kajcsit (ő alapjáraton is nagyon bukós baba). tudom, hogy mikre kell figyelni ilyenkor, de nem tudom, hogy mit tegyek. hívtam az orvost, de még nincs bent a rendelőben.

az eset fél órája történt, azóta játszik, gagyorászik, nem látok rajta semmi furcsát.


2014. ápr. 4. 08:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Állásból elesni "elvileg" annyira nem tudja megütni magát és minden csontja rugalmasabb is a kicsiknek. Azért ha van időd, nyugodtan elsétálhattok a dokihoz. Szerintem te is jobban megnyugodnál, az orvosnak meg semmibe se tellik.
2014. ápr. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp beszélj az orvossal, de szerintem nem lesz baj. Az rosszabb lenne ha hanyatt esett volna. De a biztonság kedvéért kérdezd meg a dokit és figyeld a babát.
2014. ápr. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is menj dokihoz, semmibe nem kerül. Inkább kétszer feleslegesen mint egyszer sem mikor kellene.


Egyébként jó eséllyel semmi gond nem lesz.

2014. ápr. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hívd fel a doki, majd ő megmondja be kell-e vinni vagy nem. Ne aggódj, nem lesz baj!:-) Rengetegszer el fog még esni, ez sajnos ezzel jár.
2014. ápr. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! A doki este rendel csak, a védőnőt nem tudom utolérni, szóval egyelőre marad a megfigyelés. Úgy tűnik nincs gond, eszik, játszik ahogy szokott, ülni is stabilan ül, nem dülöngél, ebből gondolom, hogy nem szédül.

Tudom, hogy rengeteg ilyen lesz még, de ez volt az első, így eléggé megrémültem.

2014. ápr. 4. 10:52
 6/6 anonim ***** válasza:
én múltkor megkérdeztem a gyerekorvosunkat, ugyebár az én lányom is a borulós korszakában van :) Azt mondta, ha bőrsérülés van, vagy dudor keletkezik, akkor keressük fel. Ha nincs, akkor megfigyelés, túlzott aluszékonyság, ilyesmire figyelni kell, de mivel általában a sírás után játszik tovább mintha mi sem történt volna, akkor rendben van
2014. ápr. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!