Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Beoltattam magam és a családot...

Beoltattam magam és a családot is az uj influ ellen a kislányom érdekében aki 6 hónapos és anyatejes baba! Akik szintén igy tettek karácsonyi jövés menéskor csak olyanok jönnek hozzátok akik be vannak oltva?

Figyelt kérdés
Hogy mondjátok meg hogy ne jöjjön a baba közelébe aki nincs beoltva?
2009. dec. 19. 11:09
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Ez hülyeség, hisz aki be van oltva, attól is elkaphatja a kislányod.Ugyanúgy megbetegedhet az oltott is, csak könnyebb lesz a lefutása. Ezért szerintem felesleges másokat megbántanod.
2009. dec. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az elsőhöz!Nagy marhaság emiatt feszültséget kelteni, de ha ennyire zavar akkor mond meg simán nyiltan a családnak hogy ez van ne jöjjenek, vagy ha jönnek is tartsák magukat távol(bár ez felesleges)..

Ja és az hogy anyatejes nem védi jobban a gyereket, mintha tápszeres lenne.

Amúgy olvass vissza a keresőben több 1000 hasonló kérdés volt már ezzel kapcsolatban.

2009. dec. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
En nem is ertem, mi ez a tomeghiszteria Magyarorszagon! Epp tegnap hallottam a hirekben, hogy Svajc eladja az imfeket, mert nalunk lejart a virus...Zurichben lakom.
2009. dec. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én megértem a problémádat, mert hasonló cipőben járok én is. Mi vállaltuk a kockázatot a férjemmel, beadattuk magunknak ezt a ki tudja milyen pancsot, így elég bosszantó lenne, ha a beoltatlan látogatóktól kapná meg a fiam a vírust!

Hozzánk is jönnek egyébként olyan rokonok, akik nincsenek oltva. Nincs jogunk senkit kényszeríteni az oltásra, vagy zsarolni. Barátságosan lehet javaslatot tenni, innen már rájuk van bízva a dolog.

Azért fogom mondani kedvesen, hogy ne nyalják/falják a gyereket, hiszen őt még nem lehetett oltani.

2009. dec. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
"így elég bosszantó lenne, ha a beoltatlan látogatóktól kapná meg a fiam a vírust" ne haragudj, hogy idézlek. Azok, akik BE VANNAK OLTVA is elkapják a vírust, hazaviszik a kezükön (pl. a férjetek a munkából), csak rajta nem jön ki, nem lesz beteg (vagy gyengén). De a baba TŐLE is nyugodtan elkaphatja, ő nincs védve. Úgyhogy szerintem kár e szerint megkülönböztetni a vendégeket, csak bántás lenne.
2009. dec. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az első két válaszadóhoz. Az én fiam 3 hós, anyatejes és nem oltattunk, mégis mindenki hozzánk fog jönni, páromék részéről is és az én részemről is. Senki sincs beoltatva egyik részről sem. De nem fogom elzárni a fiamat. Mert a hírekben is csak azt mondják, hogy mennyien haltak meg, azt viszont nem mondja senki, hogy hány százezer ember gyógyult már meg. Azokról az iskolásokról, óvodásokról miért nincs szó, akik elkapták, be kellett zárni az intézményeket? Érdekes, átestek rajta, és egy hét után újra mentek iskolába, óvodába.

Ha ennyire pánikolsz, akkor mondd meg mindenkinek, hogy most inkább ne menjen hozzátok senki, mert tényleg azoktól is elkaphatja, akik be vannak oltva!

2009. dec. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!