Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szoktatok karácsonyi nagytakar...

Szoktatok karácsonyi nagytakarítást csinálni? Baba mellett hogyan?

Figyelt kérdés
2010. dec. 2. 09:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem. Folyamatosan tartom rendben a lakást.
2010. dec. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

En sem csinalok kulon karacsonyi nagytakaritast, max az ablakmosas az, amire karacsonykor kulon sort keritek, mert egyebkent nem heti-havi program.


Hetente egyszer mindent feltakaritok ugy altalanosan, nem egyszerre, hanem aprankent, azt az idot szoktam kihasznalni, amig jol elvannak a gyerekek (nekem ket ket ev alattim van).

A nagytakaritas max abban nyilvanul meg, hogy ket hetente athivom a nagyit es nem csak attorlom a furdoszobakat, hanem aprolekos csempe es kadsikalasba kezdek, valamint olyankor egyszerre kivasalok mindent, nem 10 reszletben.

2010. dec. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Időnként egyébként is nagytakarítok,ilyenkor tényleg minden kis zugot átpucolok. Általában úgy csinálom,hogy az egyik ilyen soron következő nagytakarítás az valamikor karácsony előtt legyen.

Babával még nagyon könnyű,mert elnézelődik.

Bezzeg egy minden lében kanál kisgyerkőccel...na az a művészet! :)

Boldog Ünnepeket!

2010. dec. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálam a karácsonyi nagytakarításba az ablakpucolás és függöny csere tartozik,mert azt nem csinálja az ember mindennap.A többi viszont mindennapos.

Emlékszem mikor még csak a kislányom volt anyukám átjött és míg én ablakot pucoltam ő unokázott.Most már van egy kisfiam is és simán megcssinálom mellettük,mert tök jól lekötik egymást,most már kezdenek egyre jobban játszani egymással,2 és 5 évesek.Most már nincs lehetlen számomra még 2 gyerekkel sem:-)

2010. dec. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!