Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baba mellett hogyan oldjátok...

Baba mellett hogyan oldjátok meg a karácsonyi nagytakarítást?

Figyelt kérdés
Szeretném kidíszíteni a lakást, az ablakokba is vettem gyönyorű díszeket, de rettenetesen koszos minden. Így nem rakhatom ki! A férjem este fél 8-ig dolgozik, sógornőm 5-ig, anyum pedig nem győzi a munkáját az évvégi zárójelentések miatt. A lányom mellett pedig nem foghatok bele az ablakomosásba. Ötletek?
2010. dec. 9. 12:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a gyereked?
2010. dec. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ablakmosás? azt nyáron szoktam. Télen elég a cl-an spray meg papirtörlő elötte egy kis ultrás v. flóraszeptes viz a keretek átmosásához.


egyébként úgy szoktam hogy hetente mindennap egy helyiséget takaritok alaposan de karácsony elött sincs több dolgom mindent elhúzok felporszivózok felmosok pókhálótalanitok és kész.

2010. dec. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én már megcsináltam,csakis apránként tudtam.Eltartott vagy 3-4 napon keresztül.Bontsd részekre a lakást,v szobákra,és egy nap csak azzal foglalkozz.Nem baj ha 1 hét alatt vagy kész,nem hajt a tatár.Vagy ha van rá pénzetek,kérj segítséget,nekünk van egy néni,időnként eljön 4000-ért,és megcsinálja az egész lakást(míg picik voltak ).
2010. dec. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
14 hós a lányom és örökmozgó. Azzal van a gondom, hogy hova tegyem, amig megmosom az ablakokat, hisz a hidegben nem hagyhatom magam mellett. Vagyis nem nyithatom rá az ablakot. Amúgy nyáron mostam ablakot, de az őszi esők nyoma jobban látszik, mint az, hogy volt takaritva. Amúgy porszivózni, port törölni szint minden második nap szoktam, nem erről van szó, vagyis nem ezzel van a gond.
2010. dec. 9. 12:17
 5/12 anonim ***** válasza:

Én kabátot szoktam adni a gyerekekre, amíg pl. ablakot tisztítok, vagy felmosás után kinyitom az ablakot.

Délutáni alvás alatt is csinálhatod, takard be plusz egy takaróval, és hagyd ki azt a szobát, amelyikben alszik.

2010. dec. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Na, ez a kabátos módszer nem jutott volna az eszembe, lehet kipróbálom. Viszont az egész lakásunk nyitott, tehát a vizcsorgásra, nyitogatásra tuti, hogy felébredne. Amúgy is olyan "jó" alvó! Köszi az eddigi ötleteket, de azért még várom a javaslataitokat!
2010. dec. 9. 12:27
 7/12 anonim ***** válasza:
nekem szerencsére van takarítónőm, de ha nem tehetnem én is vagy alvás közben csinálnám, vagy a kabátos módszert választanám! Adj rá egy overált és még lehet mókásnak is fogja tartani.
2010. dec. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha nincs annyi időm, én úgy szoktam, hogy egy nap egy, vagy max kettő ablakot pucolok meg.És szép lassan elfogynak:))
2010. dec. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Szóval most gondolkodom azon, hogy a kabáttal a hideg meg van oldva, már csak azt kellene kieszelnem, hogyan kössem őt le, amig én az erkélyen kivülről pucolom az ablakot, ne menjen el sehova sem. Mivel nincsennek ajtóink, be sem tudom őket zárni. :(
2010. dec. 9. 12:43
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én sem szoktam egyszerre megcsinálni mindent, oszd be pár napra, és úgy el tudod végezni. Én egy nagy dobozba szoktam beletenni mindenféle "csetreszt", amiket imád ki-be pakolni 1 éves kisfiam és azzal leköti magát 2O-25 percre. Addig nem megy el sehova rendetlenkedni. :)
2010. dec. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!