Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hatékony lenne az, ha kézi...

Hatékony lenne az, ha kézi orrszívót használnék holnap utazás alatt?

Figyelt kérdés
Itthon porszívós van,de holnap utaznánk,nagyjából minden evésnél 2-3 óránként szívom az orrát a kisfiamnak,és kb kétszer használnám a kézit.Még sosem próbáltam,de olvastam,hogy nem annyira hatékony.

2014. ápr. 4. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:
A kezi tenyleg semmit nem er...en azt csinaltam,h a porszivosat szivtam meg a szammal!Azota itthon is igy csinalom,ugyanolyan hatekony es a gyerek se retteg a porszivotol:-)
2014. ápr. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi ha utazunk és netán náthás, akkor mindig meggyőződöm róla,hogy ahova megyünk, ott van-e porszívó. Legyen az akár szálloda, akár rokonok. Akkor csak az alkatrészeket kell vinnem! :)

Úton nem szívom ha nem egész napos!

2014. ápr. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én környezetemben még senkiről se hallottam, hogy tudta használni a kézi orrszívót. Először azt hittem hogy én vagyok a béna, körbekérdeztem barátnőket, környékbeli anyukákat, de senki... Ha még nem próbáltad, akkor szerintem nem sokat fogsz vele varázsolni. Patikában nincs valami elektromos, amit nem kell a porszívóra tenni, de a kézinél jobb? Nem tudom hogy az hatékonyabb-e, de a kézi az tényleg nulla.
2014. ápr. 5. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!