Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Ma vettem észre hogy...

Anyukák! Ma vettem észre hogy kislányomnak kint van a foga hegye, és már látni is. Kb mennyi idő múlva várható hogy kinől teljesen?

Figyelt kérdés

6 hónapos lessz. Eddig csak kicsit nyügösebb volt ill kiabál állandóan és úgy csinál mintha nyomna :)

Nektek mi vált be?


2014. ápr. 7. 14:06
 1/5 A kérdező kommentje:
illetve mikor lessz az ha nevet akkor már látható is lessz jól?
2014. ápr. 7. 14:22
 2/5 anonim ***** válasza:

Kb. 1-1,5 hónap.

Nekünk fogzásra a Viburcol kúp vált be.

2014. ápr. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, kb 1-1,5 hónap alatt nő ki teljesen. Nekünk Dentinox zselé is jó volt, illetve áttöréskor, ha láttam rajta, hogy nagyon fáj neki és lázas is lett tőle (nálunk ez minden fognál így volt) akkor este lefekvés előtt kapott egy kis Nurofent, de csak 1 max 2 napig.
2014. ápr. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. a most dentinoxal kentem be hát ugy látszik használ neki.
2014. ápr. 7. 15:55
 5/5 anonim ***** válasza:
ez szerintem gyerek függő is. nekünk az első január elején bujt át de még a mai napig nem bujt ki teljesen neki. azóta havonta bújtak ki a fogai. mikor át tört a felső 2 foga akkor indult be neki a legjobban a növekedés.
2014. ápr. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!