Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Főleg budapesti anyukák, ti...

Főleg budapesti anyukák, ti fel tudtok szállni mélykocsival magas buszra?

Figyelt kérdés
Tehát ami nem alacsony padlós, főleg ha nem is végállomás.
2014. ápr. 7. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Egész Budapesten nehéz a közlekedés, sok helyen még a járda sem olyan minőségű amin közlekedni lehetne, a zebrákról nem is beszélve. Az akadály mentes buszról annyit, hogy nálunk vagy az jön vagy nem (hiába nézem ki előre a menetrendben, hogy akadály mentes lesz). Az aluljárók szintén problémásak. Szóval nem tudok én sem felszállni semmire.
2014. ápr. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ugyanez van, kimegyek 3-4 perccel előbb, már a végét sem látom a busznak, várok 15-20 percet, alacsony helyett magas jön, újabb 15-20 perc várakozás, hátha.


Metróhoz levinni is nehéz, nemhogy fölfelé.



Nagyon nem egyszerű.

2014. ápr. 7. 19:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk Debrecenben csak alacsony padlós buszok közlekednek, de trolibuszból még van régi szűk, magas lépcsős. Egyszer utaztam olyannal, azóta kerülöm a trolit. Felfelé segítettek és a sofőr is rendes volt, de lefelé majdnem leestem a babakocsival együtt. Pedig akkor már a sportrészt használtuk. Nem egyszerű sehol sem.
2014. ápr. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem. Igazából nem is nagyon próbálkoztam, talán egy-két alkalommal. Vettem inkább hordozókendőt, később pedig csatos háti hordozót, ezekkel minden további nélkül tudtam közlekedni, nekem, aki sokat közlekedtem a babával egyedül, ezek nélkülözhetetlenek voltak.
2014. ápr. 8. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1 vagyok: Vettem kendőt 3 félét nem is voltak olcsóak, vettem mai-tait szintén nem volt olcsó, voltam kétszer tanfolyamon többször hordozótalálkozón (hordozóházban) és a fiam még mindig utálja a hordozót, és én is.
2014. ápr. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem mélykocsival sem szállok fel lépcsős buszra, bár biztos ha nagyon kéne, akkor segítséget kérnék, de inkább várok alacsonypadlóst vagy más útvonalon megyünk. VAgy jó sokat tolom a kocsit :)
2014. ápr. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!