Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha hasfájós a baba, akkor...

Ha hasfájós a baba, akkor miért akar enni? Éjjel 11kor elkezdi az üvöltést és 1-2 óráig sír, de úgy, mintha nyúznánk. Ennyi idő alatt 2x minimum enni akar. Nem olyan zsíros a tejem este? És ha eszik 20 percet, akkor a zsíros részt is megeszi?

Figyelt kérdés
2009. dec. 20. 08:37
 1/6 anonim ***** válasza:
A babák nem csak enni akarnak, ha vágynak a szopira, hanem megnyugtatásra, lazulásra, biztonságra. Lehet ezért akar szopizni.
2009. dec. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is csak meg akar nyugodni, azért akar szopizni.

Egyébként németül a szopzni szava: "stillen". Ez egyben azt is jelentei magyarul (a "szopizni" jelentés mellett), hogy "nyugtatni, megnyugtatni".


:)

nem véletlen!

:)

2009. dec. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de közben akkorákat nyel,mintha nem evett volna már 2 napja.ezért nem értem.
2009. dec. 20. 08:49
 4/6 anonim ***** válasza:
2. vagyok: persze, hogy nyel. Ha már cicin van, kihasználja az alkalmat, és eszik is kicsit. Meg ha cicin van, akkor jön tejci. Ha már jön, akkor még szép, hogy azt be is nyeli.
2009. dec. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én fiam is nagyon hasfájós volt ő is ugyanezt csinálta.Azt olvastam hogy szegény a hasfájást van hogy összetéveszti még az éhséggel, nem tudja eldönteni még mi a baja, aztán azért csinálja.Hülyén hangzik de tényleg ezt írták.Ha ráetetsz csak roszabb lesz a helyzet mert az előzőt még meg se emészti már rányomatod neki a következő adagot.Inkább adj neki édesköményteát ilyenkor szopi helyett, mert nem mindig valószínű hogy éhes.Tapasztalatból írom mert nekünk aztán kijutott rendesen:-))Most 6hónapos 4hónaposan múlott el teljesen.
2009. dec. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.az a baj,ha meg nem adok enni neki,akkor azért sír.mert ha kap enni,akkor megnyugszik és nagy nehezen elalszik.
2009. dec. 20. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!