Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hónapos a lányom és mindig...

Dandog87 kérdése:

11 hónapos a lányom és mindig hajnalt tájt jön rá a köhögés. és nem tudom hogy mért van ez pedig napközben nem is köhög! Mitöl köhög ennyire? és mért pont este? Alergia lehet?

Figyelt kérdés
alergia,poratka,tollpárna stb.....gondoltunk
2013. márc. 26. 07:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Száraz levegő a szobájában??
2013. márc. 26. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez van,az én kisfiam meg mindig reggel,napközben nem köhög.3 éves.
2013. márc. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm kislânya is így kezdte és nekik azt javasolta a doki, hogy ha köhög akkor vigyék a fürdőbe és engedjenek mellette hidegvizet, elvileg ő krupp gyanús volt, de szerencsére nem jött elő többet csak pàr hétig volt. Pàràsítò van a szobàjàba és lejjebb veszik a fűtést estére.
2013. márc. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
sziasztok hát gázal fütünk a szobában 5 van a konvektor szelöztetünk is meg van párásitó is csak annyira mérgelö a hejzet hogy mikor rá kezdi akkor vagy 2 ora hosszáig köhög.meg ijen fuladozva.de napal meg nem ez nagyon erdekes.és ezt hogy tudnám kideriteni hgy grupp gyanus?
2013. márc. 26. 07:51
 5/12 A kérdező kommentje:
bocsi krupp gyanus
2013. márc. 26. 07:53
 6/12 anonim ***** válasza:
Orvostol kérdezted már?
2013. márc. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
hát az a helyzet hogy nem kérdeztem mert ö csak elkezeli a gyerekeket nem ért hozzá,de komolyan oda inkább nem vinném ugyis azt mondaná nincs semmi baja,vagy teli tömné gyogyszerel.arra gondoltunk hogy vmi alergia tesztet esetleg vagy mi tévök legyünk?
2013. márc. 26. 08:00
 8/12 anonim ***** válasza:

Az én lányom ugyanez. Semmi nem hozta helyre, mire végre felírták a Sinecod szirupot. Azóta nem köhög és nem horkol, viszont járunk a fül-orr-gégére, mert lehet, hogy ki kell venni az orrmanduláját, most ezt vizsgálgatják.

Szóval nem biztos, hogy allergia.

Hűvös szoba kell éjszakára, sokat segít.

2013. márc. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekünk is konvektorunk van,de nekünk éjszaka ilyen időben mint most a 2-esen megy.Az 5-ös nagyon sok.Ezért köhög olyan sokat.Meleg van bent neki.Nekünk a gyerekorvos mondta,hogy 18-19 foknál nem kell több,mert aludni sem tud,nem egészséges az a nagy meleg.Nálunk így van a 2-es mellett 20 fok éjszaka.Akkor nálatok mennyi van?Vegyétek lejjebb a fűtést.
2013. márc. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
hát 5 megy szerintem is sok csak nem akarom megfázon,de megfogadom a tanácsotokat es lejebb veszem.vagy tegyek egy probat a füll orr gégészeten mondjam el a bajunkat?mert amugy nem minden héten csinálja ezt erdekes de mikor rá jön nagyon köhög!
2013. márc. 26. 09:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!