Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknek a különleges babanevek...

Akiknek a különleges babanevek tetszenek! Szerintetek a Málna név kislánynak?

Figyelt kérdés
Bejegyzett név!
2014. ápr. 9. 11:12
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Nem csúnya név,de ez nem is különleges.De amúgy csúfolni fogják,így nem adnám.
2014. ápr. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
43%
Tudod mi jutott erről a kérdésről eszembe? Az, hogy ez olyan igazi babanév, ami később már elveszti a létjogosultságát. Felnőtt korában már olyan inadekvát és idétlen lesz, hogy maximum nem hivatalosan, otthon hívnám így. Biztosan nem anyakönyvezném Málnának.
2014. ápr. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Az az érdekes, hogy a Málnáról az ember a málnára gondol :) de érdekes módon, pl Jáznin, Virág, Boglárka ezekről nem a növény jut eszünkbe, szóval szerintem a Málna név még nem jutott el annyira idáig, mint egy Virág :) aki természetes, ha nem növény, senki nem rökönyödik meg ha valaki hátrafordul, hogy tessék :) mert megszokott. Fura de valahogy így van. Pár év múlva szerintem már a Málna is erre a sorsra jut, hogy már nem csak a gyümölcs jut eszünkbe.
2014. ápr. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
12-es vagyok: nekem a Virág is ugyanez a kategória amúgy, nálam nem jön át.
2014. ápr. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
Szerintem a Málna jó név. Az én kislányom Bella, én sem akartam neki túl hétköznapi nevet. Nem fogják jobban csúfolni, mint egy Annát v
2014. ápr. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Igen lehet sokaknak még a Virág sem jön át, de azért ha bemutatkozik egy Virág kevésbé furcsálod, mint a Málnát nem?

MIndegy, de van Alma név is és mikor a Szomszédok sorozat futott, senki nem rökönyödött le Almán :) Málna úgy látszik még fura. :) De biztos pár év múlva tök természetes lesz.

2014. ápr. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
80%
Kislánynak aranyos. Felnőtt nőnek idétlen, idős néninek megint aranyos. Csak azt a 40 évet kell àtvészelni, ami a kettő között van.
2014. ápr. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretem a málnát, de a gyerekemnek nem adnám ezt a nevet.
2014. ápr. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
71%

Tetszik a Málna, de nem adnám a lányomnak.


Viszont a Vad Kati (Michelle Wild) kislányát, mikor meghallottam, hogy VAD MÁLNA, akkor nevettem.

2014. ápr. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
43%
Azért abba sem árt belegondolni, hogy nem csak gyerek lesz az a gyerek, hanem egyszer felnő. És nem árt, ha felnőttként is hordható névvel lesz felvértezve. Igen, a felnőttek szemtől szembe már nem nevetik ki, de tuti, hogy felhúzzák a szemöldöküket. Vagy majd hatszor visszakérdeznek a telefonba minden bemutatkozáskor, hogy "Tesséééék?". Bodza nevű kislányt ismerek, szerintem hasonló kategória. Különleges név az biztos, de egy gyerek nem a nevétől lesz elsősorban különleges. Amúgy a Frodó is bejegyzett név. De ettől még nem választanám soha.
2014. ápr. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!