Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknek a különleges babanevek...

Akiknek a különleges babanevek tetszenek! Szerintetek a Málna név kislánynak?

Figyelt kérdés
Bejegyzett név!
2014. ápr. 9. 11:12
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Én imádom a különleges neveket, kislányaim is ilyent kaptak, de a Málna nem jön be. Túl beszédes, egyből a gyümölcsre gondolok.
2014. ápr. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
43%

Nekem sem jön be a Málna név, de az Alma, Boróka, Bodza, Borostyán és a többi sem. Pedig mind a növényt, mint a nevüket szeretem, de a lányomnak nem tudmán mondani, hogy Málnikám....

A virágneveket sem kedvelem, pedig a virágokat igen.

Én is inkább az Annát adnám pl. mint a Málnát.

De egyébként nem zavar, ha más ezt adja a lányának- nem az én gyerekem szív miatta. Bocs a kifejezésért, de amit írtak, hogy ezzel a névvel nem csak babakorban kell élni, hanem felnőttkorban is. Babának még "cuki", de később....

de lehet velem van a probléma.

2014. ápr. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
mi tudjuk mondani a lányunknak, hogy Málna :) nekünk ez tetszett, ezt adtuk.
2014. ápr. 10. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.elgindolkodtam kicsit. Én Mária vagyok.Mióta az eszemet tudom azóta útálom a neven.
2014. ápr. 11. 16:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!