Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használ valaki ilyen orrszívót?

Használ valaki ilyen orrszívót?

Figyelt kérdés

[link]


Jók a tapasztalatok róla?


2014. ápr. 9. 12:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
39000????nekunk a rendes orrszivo van amit porszivora kell csatlakoztatni.es imadom mert a fiamnak teljesen kitisztitja az orrat.es a fiam is szereti.nem sir mikor porszivoznmi kell az orrat sot maganak is csinalja.2 eves a fiam
2014. ápr. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem ismerem, de a hagyományost nem próbáltad? Az orrsziporsszit? Szerintem kb ugyanez, csak nem olyan tettszetős. Az hogy ez kiszedi mindenhonnan a trutyit, szerintem nem egyedülálló, úgy gondolom az orrsziporszi is nagyon jó és sokkal olcsóbb. Meg ahhoz, hogy kijöjjön az arcüregből meg mindenhonnan a cucc, ahhoz nem elég egy orrszívó, hanem akár orrspray, gőzölés, nyákoldó stb, meg nyilván napi többszöri szívás kell, szóval ha be van száradva az üregekbe a váladék, akkor szerintem ez a 40e ft-os sem csodaszer.

Mondjuk annyi pozitívum, hogy nem kell porszívó hozzá, ha nem otthon akarjátok használni. Más előnyét nem látom, de abban az esetben talán megéri, de 40e-ért inkább körbenéznék hátha van olcsóbban olyan.

2014. ápr. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Jajjj, nem, félreértettetek, jogosan. Orvos vagyok,így tudom, hogy nem a dizájntól jön le a trutyi a gyerek orrából. :) Bár ehhez nem kell diploma. De mivel 40 ezerért soha nem fogom kipróbálni, ezért kíváncsi lennék, hogy aki vett, annak mutatott-e magából valami csodát ez a szerkezet. :) Ma volt egy cikk erről a hvg-n, nyert valami dizájn díjat, erről jutott eszembe.


Nem őrültem meg. :)))

2014. ápr. 9. 13:01
 4/9 anonim ***** válasza:
elso vagyok :) akkor jo :)
2014. ápr. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Pff..10mp alatt mennyit tud kiszivni?? Igazi takony k9r eseten tobb percig is folyamatosan jon a porszivos valtozatnal..neha el is szornyulkodok hol volt az a sok trutyi..

en nekem kicsit hihetetlen de ennyi penzert nem is fogom kiprobalni..

2014. ápr. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Akkor jó :)))) örülök, hogy nem egy olyan anyukáról van szó, akire ezt is (mint sokmindent fölösleges dolgot) próbálnak rásózni.

Ha design díjat nyert, akkor gondolhatod, hogy csak a külseje miatt :) bár lehet a gyerekeknek tetszik, bár a fiam a porszívót is szereti :)

Az egyik válaszoló voltam aki már írt ide neked.

2014. ápr. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A mi lányunk is jóban van a porszívóssal, minden plüssének is leszívja az orrát, ha neki kell. :)))
2014. ápr. 9. 13:58
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez ha jól tudom, magyar találmány, nem? Még hónapokkal ezelőtt láttam, de persze nem adnék ki rá talán sosem ennyi pénzt, még ha milliomos lennék, szerintem akkor sem. Kislányomnak néha van olyan időszaka, hogy fél a porszívótól, vagy a hangjától, vagy mitől, ez állítólag nagyon halk. Aranyos, de szerintem túl drága. Vagy a mi fizetéseink túl alacsonyak! :P
2014. ápr. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja és még annyit, hogy nekünk a porszívón is állítható a szívás erőssége, szóval ki van pipálva a dolog alapból :) (utolsó voltam)
2014. ápr. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!