Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos fiamnak jön a foga?...

2 hónapos fiamnak jön a foga? Nem korai?

Figyelt kérdés
Néhány napja folyik a nyála, a kezét folyamatosan a szájába dugja, rágja. Álmában néha felsír, napközben alig alszik, van, hogy csak percekre szunyókál. És egyébként meg borzasztóan nyűgös, sírós. Szerdán tölti be a 2 hónapot.
2009. dec. 21. 08:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia, nem mivel csak elindul és az még nem biztos h 1héten belül kibújik. Kb nekünk is akkor durrant be az ínyünk,de 6hósak vunk és még mindig nincs kinn. Amúgy gondolj bele.. van olyan baba aki foggal születik :)

Ne aggódj! Üdv 6hós baba anyukája

2009. dec. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nálunk is jön a fog szerintem, kis nyálas siga az én kisfiam is, eszi az öklt és é már látom is 3 helyet, hogy kiemelkedik az ínyéből egy kis fehér púp.
2009. dec. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
megnyugodhatsz,nem korai..nem minden baba fejlodik a konyvek szerint...kisfiamnak 3 honaposan egyszerre 2 fogacskaja bujt ki,15 honaposan az osszes foga kint volt.megmondom oszinten hogy gyotrelmes volt mert nalunk 2-vel jottek a fogacskak..mire 2 kibujt mar jott a kovetkezo ketto ,volt hogy egyszerre 6 nott de igy hamar tul voltunk a fogzason...ritkasag az ilyen fogzas a dokink szerint is de hat erre is van pelda -a fiam:)))))
2009. dec. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én fiam is 2 hónapos kora óta rágja a kezét,ömlik a nyála,most 9 hónapos,és még nincs foga!

Nem biztos,hogy már készül a fogacskája.

2009. dec. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!