Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 19 eves vagyok. Lefekudtem a...

Sziiszii kérdése:

19 eves vagyok. Lefekudtem a baratommal 04. 02 . ra 10napra megjott a bajom (04.12) mikozbe 04.18 an kellett volna. Es ilyen pirossabb barnasabb volt az is epp hogy . Lehet ez terhesseg? Csinaltam egy tesztet ma de negativ lett. Korai volt?

Figyelt kérdés
felek hogy nemlehet mar babam. mer volt egy abortuszom (2012.10.11.) amit mar nagyon megbantam es utana nagyon sok szovodmenyem volt.
2014. ápr. 14. 08:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Ismételd meg a tesztet egy hét múlva. Ha ez beágyazódási vérzés volt, addigra mutatni fogja, ha nem, nem vagy terhes.
2014. ápr. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a teszt eleve korai volt mivel aktus után 2 héttel mutatja ki leghamarabb, ha nem akarsz ég babaát védekezzetek és akkor nem kell aggódni.
2014. ápr. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kicsit korai volt még a teszt.Pár nap múlva ismételj.és legközelebb védekezzetek rendesen.
2014. ápr. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyanazon a napon volt nekem is az abortuszom :O most 23 hetes terhes vagyok csak azért írtam le hátha jó ómen :)
2014. ápr. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

koszonom szepen a valaszokat!

es az a mestruacio meddig tarthat?

2014. ápr. 16. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!