Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen "kismotort" vegyek az...

Milyen "kismotort" vegyek az unokahúgomnak?

Figyelt kérdés

Az unokahúgom 2 éves. Én nagyon (de nagyon nagyon) nem értek a babákhoz és a gyerekekhez. Azt tudom hogy elég magas a kislány a korához képest (ha lehet hinni az amúgy elfogult büszke rokonságnak akkor akkora mint egy 3 éves :D)


Olyan kismotort vagy ehhez hasonló izét szeretnék venni a 2. szülinapjára ami értelemszerűen való egy 2 éves szellemi szinten lévő babának (kisgyereknek?) de a magasságához is passzol, illetve színben azért még kislányos de ha a második babájuk fiú lesz akkor ő is megörökölheti.


27/F



2014. ápr. 14. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia. nekünk ilyen van, ez futómotor, nagyobb, mint a kismotorok és két kereke van, nem három (22 hónapos a fiam):

[link]

Egyébként lehet, hogy ha ilyen magas a kislány, akkor érdemes lenne futóbiciklit nézni neki.

2014. ápr. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Ment a Zöld :) a kislány 95cm magas jelenleg, mint kiderítettem. Ennek fényében van esetleg hozzáfűznivalód (vagy másnak)?
2014. ápr. 14. 20:45
 3/3 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Szerintem nézzetek neki futóbiciklit, azt talán tovább tudja használni, mint a motort (bár én nem akarom a miénket lecserélni és a fiam is kb. ilyen magas). Viszont azt szerintem érdemes lenne a kislánnyal, mert jobb, ha kipróbálja. Úgy látnátok, hogy kényelmes-e neki, tudja-e egyáltalán használni, tetszik-e neki.
2014. ápr. 15. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!