Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves szülinapjára triciklit...

1 éves szülinapjára triciklit vagy kismotort? Melyik éri meg jobban?

Figyelt kérdés
11 hónapos kisfiamnak szeretnénk ilyesmi járgányt. Már egy hónapja biztosan jár, lépcsőzik, egész nap megy, de nem tudom, ezeket mikortól tudja használni. Tudnátok segíteni? Esestleg márka tipp?
2014. febr. 25. 09:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Én kismotort vennék inkább
2014. febr. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én úgy hallottam, hogy először a babának jobb, ha lábbal hajtja magát, állítólag jót tesz a talpaknak. A pedálozás már egy bonyolultabb mozgás, az majd egy következő lépcső lesz.

Szóval először szerintem motor :)

2014. febr. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nekunk tricikli volt imádta a fiam.
2014. febr. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kismotort vegyél először. Azt hamar megtanulja, nagyon imádják a gyerekek, és sokáig ki tudja használni, kb 2-2,5 éves koráig. A triciklit meg most még nem fogja tudni használni, csak ül rajta te meg tolod. De az messze nem olyan jó móka, mint a kismotor.
2014. febr. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A tricikli alatt azokat a többfunkciósakat értem, amik szülőkarosak, lábtartósak stb. Ezeket nem lehet lábbal hajtani?
2014. febr. 25. 10:10
 6/10 anonim ***** válasza:
Ezeket is lehet, amelyiken van pedál. De azt olyan nehéz hajtani, hogy lesz 2 éves, mire megbírja tekerni. Az én gyerekem éppen emiatt nem is nagyon szerette. 1éves korától ült benne, mi meg toltuk. Aztán másfél évesen kapott kismocit, utána már rá sem ült a triciklire. A mai napig a padláson porosodik, mert már 4éves, és régesrég kinőtte.
2014. febr. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az én fiam kismotort kapott első szülinapjára. Ekkor még nem tudott járni, így nagyon későn tanult meg vele menni. Első nap kipróbálta, de 3. nap már "száguldott" vele :D
2014. febr. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is a kismotort javaslom.Nekünk volt ez is az is,még jó,hogy a tricikliből nem a nagyon drágát vettük,mert egyáltalán nem jött be neki.
2014. febr. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is a kismotort mondanám. A pedált még ilyen picin nem tudja hajtani, persze tologathatod benne, de a mozgásigényét nem elégíted ki
2014. febr. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyértelműen kismotor, nincs magyar gyerek motor nélkül, fejleszti a mozgást, meg ugye a többieknek is az.
2014. febr. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!