Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van akinek a babája 1 éves...

Van akinek a babája 1 éves kor után is a Milumil Ha startot issza?

Figyelt kérdés
Ma voltunk 1 éves vizsgálatom,és a doktornő ugyanúgy a milumil ha startot írta fel mint eddig. Régebben meg a védőnő azt mondta ezt 1 évig lehet adni,most meg a doki azt hogy 3 évig eheti! Szerintem nem ártana táplálóbbra váltani,mondjuk szépen fejlődik így is a baba,napi 2szer iszik tápszert meg egyszer éjjel.
2014. ápr. 14. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Bőven jó ez is 1 év felett.

Ha összehasonlítod az 1 év feletti tápszerekkel, szinte semmiben nem különbözik.

Ha rendesen hízik, eszik, stb, és még szereti is, miért akarsz váltani?

Enyémek még 2-3 évesen is az 1-es számú tápszert itták. Fel sem merült bennem, hogy váltsak, örültem, hogy végre valamit elfogadtak nagy nehezen.

2014. ápr. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom,hogy a 0-ás tápszer a hízlalóbb,mert hogy akkor még csak azt eszik.

De elvileg a doki 1 éves kora után nem is írhat fel tápszert már csak gasztos papírral tejérzékenyeknek valót.

Nekem pepti plus 2 van,ez 6hó + és most 18hós.Bár hát nekem 3-4naponta kap 6kanál port és abba tejpépet még.

2014. ápr. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nyugodtan adhatod neki! Eszik ő már mindenfélét mellette,ami elég tápláló neki, gondolom tápszert nem főétkezésre kapja. Felesleges a drága tejitalokat megvenni, ha ezt fel tudod íratni!

Én Milupa Fermentált adok neki, szintén 1 éves múlt, tej helyett innivaló gyanánt kapja.

2014. ápr. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! A védőnő azt mondta hogy milupa fermentált szokott felirni a doki 1 év után...azért gondoltam mert éjjel is eszik a kislányom és ha esetleg este laktatóbb tápszert kapna akkor lehet nem kelne fel. Nem mintha gond lenne hogy etetnem kel...

De az orvos azt mondta ha elfogadja akkor 3 éves korig lehet adni.

2014. ápr. 15. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!