Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most váltottunk tápszert....

Most váltottunk tápszert. Eddig a Milupa Milumil HA Startot kapta, ami ugye kicsit drágább és hamar elfogy. Ezért most Mildibé 1-et vettünk. Mi a külömbség?

Figyelt kérdés
A Milupa HA az az allergiás, vagy az allergiára hajlamos picúroknak van. Nem? A dokinő a legutóbb enyhény lehurrogott, hogy miért akarok én olcsóbb tápszert venni. Így is hogy néz ki a kisfiam bőre, milyen lesz az olcsóbbtól. Hozzá kell tegyem, hogy első két mondata ez volt: \'Jajj, de szép vagy!!!\' \'Anyatejes, ugye?\' Plusz nincs semmi baja a bőrének egy két apró kis pöttyön kívül az arcocskáján!
2009. júl. 13. 13:29
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát, ezt te tudod, mi mennyit ér meg neked.

A különbséget jól tudod, az első allergiásoknak/allergiára hajlamosaknak van, a második nem.

2009. júl. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hozzá kell tegyem, hogy nem allergiás a babám és mi sem, tehát hajlama se nagyon van!
2009. júl. 13. 13:34
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi első, de ezzel nem jutottam előrébb!!!
2009. júl. 13. 13:37
 4/10 anonim ***** válasza:
A HA az hypoallergén, az 1-es meg erre nem annyira figyel. Ha nincs allergia a családban, akkor felesleges a Start-ot adni, bár nem írtad, mekkora a baba. A miénk 3 hónapos koráig ette a Startot, majd sima 1-est kapott, és 7 hónapos korától meg 2-est. Nálunk sem allergiás senki.
2009. júl. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi! Most 2 és fél hós a babám!

Sokaktól hallottam, hogy a dokik általában azonnal a HA-s tápszert írják ki. Mintha kapnának valami részesedést az eladásból.

Ha muszáj lenne, vagyis hajlamos lenne bármilyen allergiára, akkor nem gondolkodnék a cserén, hisza a babám egészsége a legfontosabb, de állítólag ez a másik tápszer is ugyan olyan jó.

2009. júl. 13. 13:58
 6/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok. A kérdésed az volt, mi a különbség. A kérdésre válaszoltam, elnézést érte.

A hajlamról meg annyit, hogy nálunk senki se allergiás, a dokinéni mégis HA-t írt fel (ő tudja, miért, még nem kérdeztem), azt is kapta végig. Tejjel csak nagyon későn, minimális mennyiségben találkozott. A gyerek tejallergiás. No, ezért írtam, amit írtam, bár tudom, ezzel se jutottál előrébb :-)

2009. júl. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Mint azt már a kérdésemben is olvashattad, tisztában vagyok azzal, hogy az egyik allergiásoknak van, a másik nem. Arra céloztam, hogy attól, mert ebben megerősítettél, nem vagyok előrébb. Nem csak az ebben való külömbségek érdekelnének, hanem hogy msában külömbözik e.

Amúgy köszi, hogy írtál még, így már tudom, hogy tök mindegy, hogy melyiket kapja, így is úgy is lehet tejallergiás.

2009. júl. 13. 15:46
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A 13:46-os vagyok. Énszerintem nyugodtan adhatsz neki sima nem HA-s, 1-est, hisz már 2,5 hónapos! Én se értem, miért rögtön a HA-t írják és még több hónapig is azt, de szerintem úgy vannak vele, ha mégis allergiás egy baba, akkor az anyuka ne hozzájuk menjen panaszkodni.
2009. júl. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! Mi már az elejétől Mildibé 1-est használtunk, soha semmi baja nem volt tőle, és nagyon szereti még most is, 9 hós, most váltottunk Mildibé 3-as banánosra. Nagyon szereti. Mondjuk Ő nem hajlamos az allergiára. Sokkal olcsóbb mint a többi. Ha allergiás lenne, már észrevetted volna. Szerintem egy tápszernél, ha sok fogy belőle, nem utolsó szempont az ára sem, a pelenka, ápoló cuccok, bébiételek mellett.......
2009. júl. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, azért nem olcsó hetente 2000 csak a tápszer. Egyelőre legalábbis, mert ha nő, többet ezik, akkor persze gyorsabban fogy. Nem azért mondom, hog ezen spóroljak, de így is nagyon sokba van havonta és ha ugyan olyan jó a sima is, akkor ennél maradunk. Úgyis hamar kiütközik gondolom, ha nem felel meg. Eszi ezt is szépen.
2009. júl. 13. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!