Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit lehet tenni, ha 3 hónapos...

Mit lehet tenni, ha 3 hónapos félig tápszeres babám a reszelt alma megkóstolása óta nem fogad el semmilyen tápszert? Kóstoltattam vele Milupa milumil ha startot, Beba ha startot, Humana ha startot, és Humana baby fit 1-et is.

Figyelt kérdés
Sajnos nincs elég anyatej, már az eleje óta tápszert kap, minden szaporítási technikát kipróbáltam, de nem lett több a tejem. Eléggé tápszer ellenes vagyok, ezért kezdtem el neki mást is adni. Eddig jól ette a tápszert (napi 3*125 ml-ert kapott), de tegnap óta nem hajlandó elfogadni csak az almát és a szopizást, de egésznap éhesen üvölt, mert ezekkel nem lakik jól. Már tettem a tápszerbe alma levet is, de úgy sem kellett neki. Van valakinek valami ötlete, hogyan tudnám vele a tápszert megetetni? Azért még egyenlőre nem akartam neki főzelékeket is adni, de gyümölccsel nem lakik jól? Esetleg adjak neki több gyümölcsöt, és kezdjek főzeléket is adni neki?
2009. okt. 7. 19:47
 1/2 anonim ***** válasza:

ne.

a tápszerre szoktasd vissza.

úgy, hogy egy jó ideig nem adsz neki almát, csak tápszerrel kínálgatod.

ha szerencséd van, elfelejti (egyelőre) az almát, és újra megissza majd a tápszert.

2009. okt. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én nem adnék most semennyi gyümölcsöt, amíg vissza nem szokik a tápszerre!

A szükséges fehérjét pl nem tudod pótolni gyümölccsel, csak olyan zöldségekkel egy részét, amit nem ehet még.

2009. okt. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!