Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon régóta elhúzódó nátha...

Nagyon régóta elhúzódó nátha babáknál milyen következménnyel járhat?

Figyelt kérdés
3 hónapos kislányom gyakorlatilag 2 hetes kora óta náthás - a nagyobb, ovis testvére hozta haza. Próbáltunk mindent - szívjuk, Stérimar-ozzuk, ha durvább Nasivin, időközöként Tobrex. Nemrég csináltatott a doktornő tenyésztést, kapott rá antibiotikumot, de azt is abba kellett hagynunk, mert enyhén véres hasmenése volt tőle. Nem tudom mi lesz ennek a folyománya, volt már valaki ilyen helyzetben, hogy nem volt képes egyszerűen a gyereke kigyógyulni egy banális náthából? Milyen következményekkel járhat? Elfelejtettem írni, hogy tisztán anyatejes a baba.
2014. ápr. 14. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet következménye, nem is olyan kicsi. Az orrmandula megduzzad aminek a következménye, hogy később ki kell venni, az orrnyálkahártya teljesen tönkremegy. De rámehet a fülére is, ami halláskárosodással jár. Az én fiam is így volt, picinek állandóan beteg volt pedig nem volt tesója sem. A legjobb amit tehetsz, hogy elviszed a gyermekambulanciára (minden kórházban van, beutaló kell) ott rendesen kivizsgálják, megfelelő kezelést kap és kilábal belőle. Így tettem, a legjobb döntés volt.
2014. ápr. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kisfiamnak 2x volt elhúzódó náthája,illetve a második nem is volt elhúzódó,kb 2 hétig tartott,mindkétszer fülgyulladása lett.az elsőből alig tudott kimászni,2 fajta antibiotikumot szedett összesen 4 hétig.láz,hányás is tünete lehet,viszont nektek tényleg nagyon elhúzódott és ha még nem lett eddig fülgyulladása lehet nem is lesz ha nem az a típus.homeopátiás orvoshoz esetleg el lehetne vinni ha lenne vmi kíméletes gyógymód.
2014. ápr. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztos sima nátha? Tejfehérje allergia okoz ilyen tünetet. Nátha,véres hasmenés.. Ez esetleg nem jött szóba?
2014. ápr. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

lehet bizony :-( Nálunk asztmatikus hörghurutja lett belőle szegénykémnek, 2 hétig jártunk a kórházba inhalálni :-(

Ha a mostani dokid nem segít, keress másikat, ne hagyd magad lerázni!

2014. ápr. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!