Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szülés után milyen vitamint...

Szülés után milyen vitamint szedjek?

Figyelt kérdés
Terhessèg alatt hipp natalt szedtem,ami nekem nagyon bevált. Szivem szerint ezt innám továbbra is de sajnos nem szoptatok úgyhogy gondolom nem lehet. Olyat szeretnék ami szintén nem szintetikus. Tudnátok valamit ajánlani?
2014. ápr. 15. 08:42
 1/6 A kérdező kommentje:
Egyèbkènt nem vagyok feszült,jó a kedvem,nem hullik a hajam és nem vagyok különösebben fáradékony(bár éjszaka alszom mint a tök),csak iszonyúan kivánom az èdeset állandóan,ami eddig nem volt így. Ezért gondolom hogy vitaminhiányom lehet.
2014. ápr. 15. 08:47
 2/6 anonim ***** válasza:

Bármilyen vitamint szedhetsz. Terhesvitain a szoptatás alatt jó, de megfelel bármilyen vitamin, actival stb.

Én szedtem még mellé c-vitamint és magneB6-t. is.

hajhullás természetes lesz majd, hisz amit terhesség alatt nem hullajtottá el, azt majd most fogod. :)

2014. ápr. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
jajj ,most látom, hogy nem szintetkust szeretnél. Hipp Natal az jó, én az első terhességem után ezt ittam, mert nekem egy ismerősöm anyukája sokat küldött. A második után szedtem én terhesvitamint és c-vitamint és magneB6-t.
2014. ápr. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia,


mikor szültél? csak azért kérdezem, mert az hogy most jól érzed magad, és pl. nem hullik a hajad, az még nem jelenti azt hogy nem is fog.

Nekem szülés után olyan 3-6 hónap között hullott iszonyatosan a hajam. De annyira, hogy már szinte nem mertem fésülködni sem.


Nem értem ezt a mondatodat:

"szívem szerint azt innám továbbra is, de sajnos nem szoptatok úgyhogy gondolom nem lehet"

Ha nem szoptatsz, akkor miért ne lehetne továbra is a Hipp-et inni? Ha az bevált akkor idd továbbra is azt.


Én a terhes vitaminomat szedtem szülés után is, nődoki is ezt javasolta, aztán az Activálra váltottam és néha azért lecsúszik egy-egy magnézium is, ha úgy érzem, nincs elég türelmem. :)


9 hónapos örökmozgó anyukája

2014. ápr. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezek csak vitaminok, nyugodtan szedheted a Hippet tovább, ha bevált! Ezek nem serkentik a tejtermelést, ha erre gondolsz, vitaminra pedig mindenkinek szüksége van, nem olyan kiemelkedő ennek a vitamin tartalma, hogy ne szedhetnéd be! Vannak sokkal magasabb tartalmúak ennél, szóval nyugodtan.


Egyébként természetes vitaminforrásokat én innen szoktam venni, legfőképpen a lányomnak Manó Manna Elixírt:

[link]

Felnőtteknek pl Immun elixír, Emóció, rengeteg féle jó dolog van, ami nem szintetikus...

2014. ápr. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a vàlaszokat. Azért hittem,hogy a hippet nem lehet inni ha màr nem szopik a picur,mert terhesség ès szoptatás alatt ajánljàk. Gondoltam màs vitaminokra van szükség olyankor,mint alapból.

Még csak 3 hónapja szültem,úgyhogy mèg hullhat a hajam ezek szerint :-)

2014. ápr. 15. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!