Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen játékot vennétek egy 6...

Milyen játékot vennétek egy 6 hónapos kislánynak?

Figyelt kérdés
Névnapja lesz.
2014. ápr. 15. 13:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Valamilyen zenélős-világítós játékot.
2014. ápr. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én is valami zenélős-világítós fejlesztő játékot vennék.

Vagy csörgőt.

Hát,más játék nem nagyon való egy ilyen pici gyereknek.:)

2014. ápr. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én is valami ilyesmire gondoltam.:)Pl. zenélő bébi tv
2014. ápr. 15. 14:24
 4/7 anonim ***** válasza:

Az enyém azokat szerette ebben akorban, amit el tudott lökni a kezével és utána tudossz mászni. Ő már mászott, de akinek te vennél, ő is biztosan hamarosan fog, ha most még nem. Volt egy könnyen guruló kerekes katicája meg a csörgős textillabdája, ezek voltak az abszolút kedvencei.


Még az ilyenek is nagyon jók szerintem:

[link]


Érdemes szétnézni a meskán, mert nagyon sok szép, igényes, ízléses játék van. Én utálom az elmes zenélős műanyag vackokat, a lányomat se érdekelte soha az ilyen.

2014. ápr. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 aHermann ***** válasza:

Szia!

Mi most egy 7 hónapos kisfiúnak az Ikeás Mula poharakat vittük ajándékba. Akár már most is tud vele játszani. Szülő felépíti a tornyot, gyerkőc ledönti, és mehet (kúszhat) a poharak után. Később is jól fejleszt (építés, színtanulás). Nálunk most fürdetésnél vannak bevetésen - egyik pohárból a másikba töltögetik a vizet (egy bő 3 éves, és egy 20 hónapos játszik vele).


Én személy szerint jobban örülnék olyan dolognak, ami fejleszti, egy csörgő lassan már uncsi neki. Nemsokára kúszik, mászik, így pl. olyan dolog is jó, ami után tud menni (felhúzhatós autó, mozdony), vagy tologatós nagyobb autó kifejezetten kicsiknek.

2014. ápr. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát,nem minden baba egyforma,a legtöbben csak 6 hónaposan fordulnak át először,és onnan még hol van a mászás....Úgyhogy a mászós játékok sztem még ráérnek,inkább a zenélős-világítósra szavazok én is.:)
2014. ápr. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
És valami ötlet zenélő-világító játékkal kapcsolatban? :) Linkeket is szívesen fogadnék. :)
2014. ápr. 16. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!