Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire ártok azzal a babámna...

Mennyire ártok azzal a babámnak hogy szombat, vasárnap és ma nem voltam kinnt vele? Ráadásul lehet holnap sem fogunk tudni kimenni, mert holnapra meg esőt mond. Megviseli őt hogy nem megyünk sétálni, vagy fel sem tűnik neki? 4 hónapos

Figyelt kérdés
2009. dec. 21. 18:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi sem megyünk ! Inkább legyen nyűgösebb,minthogy beteg legyen ! Nagyon hideg van !
2009. dec. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Látszik rajta, hogy nyűgös vagy nem olyan mint máskor szokott? Mert ha igen akkor megviseli, ha nem, nem. Ártani nem ártasz neki, tény, hogy jót tesz a friss levegő, de nagyon hideg van és fúj a szél is. (nálunk) Én se viszem sétálni, ilyen hóban lehetetlen tolni a kocsit. Mi kertesben lakunk tegnap előtt kitoltam az eresz alá egy negyed órára. Bőven elég volt neki. Talán holnap ha nem lesz ilyen hideg akkor megint kiteszem kicsit.
2009. dec. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi sem voltunk kint már nem is tudom hány napja. Az én babám nem szereti a hideget,a múltkor is nagyon sirt,pedig közel se volt ilyen hideg. Én inkább nem viszem ki és ö nem is nyügös ilyenkor.
2009. dec. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha megviseli, azt te is megérzed... én megszoktam...lányom nyügi, és igényli is a kintlétet, igaz ő már 18 hós...

Baja nem lesz, de a friss levegő nekik is kell...

2009. dec. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Babája válogatja, az első lányom minden nap kint aludt a babakocsijában, még a legnagyobb mínuszokban is.

A kicsi most 3 hónapos, de nem bírja már ezt a nagyon hideget, tegnap ahogy a levegő az arcát érte, szívettépően kezdett sírni.

2009. dec. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi ma is voltunk kint, persze küzdöttem a babakocsival. Az én lányom, ha már látja, hogy öltözöm, örül, hogy megyünk ki. Nagyon tetszik neki a séta, még akkor is, ha alig tud megmozdulni, mert úgy bebugyolálom.

Egyébként nekünk is van olyan napunk, hogy nem tudunk kimenni, és akkor nyűgösebb.

2009. dec. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ilyenkor elég ha alaposan kiszellőztetsz, esetleg ne vidd át másik helységbe, hanem jól bugyoláld be, sapi rá, és maradjatok az ablak közelében. 3 lány anyukája
2009. dec. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi minden nap kinn vagyunk-ha hideg van,csak fél órát.Volt,hogy szakkadó esőben aludt az esővédő alatt,én meg álltam az ernyővel a ház mellett.Kell neki is meg nekem is-nem is volt még beteg ,11 hós
2009. dec. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!