Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idő után kell a tejet...

Mennyi idő után kell a tejet kínálni a bébiétel után?

Figyelt kérdés

Sosem tudom,hogy mikor kínáljam babámat egy-egy adagbébiétel, főzelék vagy püré után. Próbáltam már fél óra, egy óra,másfél óra után is. Mindig ugyanazt a mennyiséget itta meg a tejből.

Babám nagyon ritkán jelez amikor éhes.

Most ebédre 120gramm nyúlhúsos-répás-krumplis bébiételt evett meg. Ivott utána egy kis teát és már alszik is. Persze ennek mármásfél órája lassan. Haéhes lett volna akkor nem alszik el ugye?

5 hónapos baba anyukája


2014. ápr. 16. 12:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem kért utána tejet, azaz elaludt akkor nem éhes, jól lakott, kiváltottad az ebédet :) Ilyenkor nem kell már a tej csak következő evésre. Főzelék után kínáld meg tejjel, ha eszik akkor adj neki de ha nem akkor csak következő etetésre, így váltod ki az étkezéseket, jelen esetben már az ebédet. Jól lakott, így nem kéri.
2014. ápr. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönö szépen :)
2014. ápr. 16. 12:53
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem volt olyan, hogy óriási zaba után nyügizett a szopiért.

volt olyan is, hogy bekajált, aztán nagyot szopizott, aztán jól kihányt mindent. (és utána vígan játszott tovább) :)

volt olyan is, hogy alig evett, és utána nem kért órákig cicit se.


csináld azt, hogy egyen, igyon, és ha sír evés után valamennyivel, kínáld mellel. ha cici nélkül is elvan, és pláne még el is alszik, hát aludjon :)


még mi felnőttek sem eszünk egyformán, vannak evősebb és csipegetősebb napjaink, szóval nem lesz mérce ehhez a dologhoz. figyeld a babát...

2014. ápr. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!