Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van összefüggés az első fogak...

Van összefüggés az első fogak kibújása és a csontok fejlettsége, erőssége között? Öreganyám szerint azért nincs még foga 6 hós babámnak mert még nem elég fejlett a csontja.

Figyelt kérdés
2009. dec. 21. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs.(De nem vagyok orvos.) :-)
2009. dec. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%

Szia!

Lehet benne valami.....

Az 5 éves kisfiammal várandósan rengeteg tejet,tejterméket ettem/ittam,nagy baba volt,erős csontozatú.

Az első foga 7 hónaposan jött ki,1 évesen 7 volt neki.(nem szenvedett a fogzástól)


A picivel amikor várandós voltam,alig ittam tejet,kisebb baba lett,9,5 hónaposan bújt ki az első foga,1 évesen "csak" 4 foga van.( a fogzása egy rémálom)

2009. dec. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Érdekes, mert mikor terhes voltam a fiammal én is rengeteg tejet ittam napi 1l simán betoltam.

ő több mint 4 kg lett nagy erős baba, első két foga egyszerre bújt ki 5 hósan, most 11 hónapos és van 10 foga, kettesével jönnek neki, de nem mondhatnám hogy szenvedtünk vele, alszik éjjel néha-néha nyüszög egy kicsit de semmi vészes, ezek szerint lehet benne igazság

2009. dec. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hogyan kell adnod a D-Vitamint? Tejcsis v tápos?
2009. dec. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Napi 2 csepp. Anyatejes.
2009. dec. 21. 21:03
 6/8 A kérdező kommentje:
Én nem sok tejet ittam, nem szeretem, a joghurtot valahogy napi 1-2 ettem.
2009. dec. 21. 21:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem tuti nincs baj a csontjaival. Minemellett este adhatsz neki 2-3 ml Calcium folyadékot alkalmanként /ampulla/. Nekem a doki javasolta, mert van egy kevés altató hatása és jót is tesz. Megfázáskor is ezt ajánlják.
2009. dec. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a terhességem alatt rengeteg tejet ittam. A párom literszámra hordta haza a friss házi tejet. A lányom 7 hós és még nyoma sincs a fogacskáinak. :D Ő is anyatejes, de csak 1 csepp Vigantolt kap naponta.
2009. dec. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!