Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan tudhatom egy 8 honapos...

Honnan tudhatom egy 8 honapos babanal h hanyt vagy bukott?

Figyelt kérdés
Ket nappal ezelott a parom fogta a kislanyomat ulo helyzetben es egyszercsak hanyt/bukott. Kellemetlen szaga volt, ebbol hanyasra gondoltam. De nem oklendezett, hirtelen jott, de nem is sugarban. Ma amikor felkelt a du-i alvasabol es jatszani kezdett a kisagyaban, akkor is jott vissza neki. Ahogy lattam az ebedbol. Pedig utana kesobb szopizott es nem az jott vissza. Nem darabosat eszik, hanem pepesitettet. Itt sem oklendezett, csak "kifolyt". Akkor ez bukasnak szamit? Szopizik is meg.
2014. ápr. 16. 14:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem bukàs volt.

Lehet sokat evett,ès azèrt jött vissza neki.

2014. ápr. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is bukás volt. A hányás (bár még nem hányt a kisfiam) úgy gondolom hogy sugárban jön, nem csak kifolyik a szájából és szerintem öklendezéssel is jár.

Kisfiammal is voltunk így, hogy evett főzeléket és rá tápszert majd ment aludni és alvás után jött vissza a főzelékből. Nálunk 1-2 hónapig tartott ez az időszak és nem volt mindennapos.

2014. ápr. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszokat! :-) Megnyugodtam, en is bukasra gondoltam, csak furcsa volt h nem a tej, hanem az elotte evett fozelekbol jott vmennyi.
2014. ápr. 16. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!