Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes babám ma nagyon sokat...

3 hetes babám ma nagyon sokat bukott vissza, lehet hogy túllette magát?

Figyelt kérdés
Nagyon aggódom, mert szinte az egész visszajött, de már megemésztett formában. 90-100 ml között eszik, de van olyan, hogy követeli a 120at is. Már előre féleek, hogy éjszaka mi lesz, ha megfullad, attól., ha ilyenm sok jön vissza neki. Mit tanácsoltok?
2014. jan. 21. 15:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Vidd el orvoshoz, nekem a fima 3 hetes korában kezdett el sugárban hányni étkezések után és akkor derült ki, hogy gyomorszáj szűkülete van, persze lehet egy vírus is, jobb ha megnézi orvos.
2014. jan. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

az én fiam refluxos (jobban, mint az átlag), ő azért akart sokat enni, mert a tej hűsítette a gyomorszáját.


dokinak mindenképp megmutatnám, ezer oka lehet, de inkább menjetek el, és ne talajon semmi bajt

2014. jan. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én lányom 1 hónapos, sokat bukik ő is. Próbáld szopi közben is büfiztetni. A bukás meg a sugárban hányás között azért van különbség, gondolom meg tudnád különböztetni a kettőt. Éjjel én mindig oldalt fektetem mert sokszor belealszik az evésbe, de sokkal később is bukhat mint ahogy evett.
2014. jan. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!