Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetesem nagy mennyiséget...

Kávétejszín kérdése:

6 hetesem nagy mennyiséget bukott, nagyon megijedtünk. Mitől lehet? Vigyem orvoshoz?

Figyelt kérdés
Igény szerint szoptatok, csak anyatejes a kislányom. Viszonylag sokat szokott bukni, nem új jelenség nálunk. Ma reggel viszont ahogy tisztába tettem, a penkázón oldalra fordult, és sugárban jött neki ki minden, 1 decire tippelném. Nagyon megijedtem, mert nem hallottam még arról, hogy ez normális lenne (csak a bukás, de az nem ekkora mennyiség). Látszólag a picit nem zavarta, kicsit előtte nyöszörgött, de utána nézelődött, jól volt. Nagyon megijedtem, ez tényleg hatalmas mennyiség egy ilyen pici babának. Mit tegyek, ha legközelebb is ilyet tapasztalok? Volt már másnál is ilyen?
2014. jan. 9. 05:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezeknek a miniknek meg nem zar jol a gyomra. 1 eves koraig zarodik ossze folyamatosan. Ha nincs laza, nem hany akkor semmi baj, nyugodj meg.
2014. jan. 9. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekem ez a ma reggeli nagyon hányásnak tűnt... :(
2014. jan. 9. 05:34
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy hányásért nem vinném dokihoz, figyelgesd, és evés után ne rakd tisztába.
2014. jan. 9. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az en fiam meg 1 evesen is akkorakat bukott, hogy meg hasi ultrahangra is elvittem. Ott mondta a doki hogy masfel eves korukig elofordulhat. Ha nem ismetlodik meg ez akkor ne aggodj. Viszont forditsd az oldalara, tamaszd ki egy torolkozovel.
2014. jan. 9. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Evés előtt szoktam tisztába tenni, de ma velem aludt, és felébredtünk, rögtön enni kért. Nem akartam sokáig "kínozni", úgyhogy úgy voltam vele, hogy akkor egyen előbb, és majd utána tisztába rakom.

Most alszik, úgy nézem, minden oké vele.

2014. jan. 9. 06:37
 6/9 anonim ***** válasza:
2014. jan. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az én kislányom nem bukós egyáltalán, ma 12 hetes.

2-3 hetesen viszont egyszer jól rám hozta a frászt. Szopi után büfiztettem, sétálgattam vele a nappaliban. Egyszer csak elkezdett nyöszörögni, és a nappali szekrény üvegbetétes ajtaján tükröződve láttam, hogy az orrán és a száján sugárban jön a tej... Nagyon megijedtem, pedig ő már második gyerek. Az elsőnél nem volt ilyen egyszer se.

Lényeg, hogy ahogy kijött belőle, rögtön megkönnyebbült. Sokat ehetett, én meg biztos megnyomtam valahol a pocakját. De utána nem fordult elő többet, nem volt semmi gond a háttérben.

2014. jan. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kislányom most 3 hós de az első hónap nálunk is ilyen volt. Én is megijedtem szóltam is a védőnőnek. Akkor azt mondták, hogy valószínű a mohón evett és túlette magát. Ez még jó párszor előfordult. Most már nincs ilyen de sokat bukik....Akkor van gond, ha elkezd fogyni. Amíg nem addig nincs baj. Ha legközelebb viszed vizsgálatra akkor említsd meg a dokinak. Addig meg figyeld, hogy mikor és hányszor fordul elő. Ja és tényleg próbáld meg oldalára fektetni.
2014. jan. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, megnyugtattatok! Pláne a videó! :)

Ma voltunk közben csípőultrahangon, szerencsére több hányás nem volt, viszont most a heveder miatt sajnálom, amit másfél hónapig kell hordania. :( Nagyon kényelmetlen neki. :(

2014. jan. 9. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!