Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan újíthatnám fel tehetném...

Hogyan újíthatnám fel tehetném szebbé kis ágyunkat?

Figyelt kérdés
régi kis ágyunk van, mamámtól kaptuk eddig 4 gyereket szolgált ki, még anno anyukámé volt. már lecsiszoltam ugy gdolom hogy fehér lessz, de olyan egyszerű... látszik rajta hogy régi, nincs benne hullám meg ilyesmi. nemtudom érdemes e belecsináltatni ilyen köröket belemarni a fába, vagy inkább vegyek egy normálisat a teszveszen vagy ujat?
2009. dec. 21. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:

szia


szerintem az egyszerű néha szebb, mint a csicsás, egy szép baldahinnal, fejvédővel, ágyneműgarniturával igazán szép lesz, persze fesd le legyen tiszta és ne essen szét, amúgy az én babám nem aludt sokat kiságyba, már 11 hósan saját ágya volt

2009. dec. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Először is el kell döntened, hogy ragaszkodsz-e a tradícióhoz, tehát hogy ez az ágy az anyukádé volt és most a te gyereked fog benne aludni vagy sem?!

Ha igen, akkor csiszold le, fesd le valamilyen színre, új matraccal és fejvédővel, talán egy-két plüss állatkával otthonos lesz a babának. Faragni nem kellenne emert akkor elveszti az igazi formáját és ha teljesen átalakítod, akkor annyi erővel már vehetsz egy másikat is. Nem fog emlékeztetni a régi mivoltára!


Ha nem ragaszkodsz annyira hozzá, akkor pedig irány a tesz-vesz. Mi most vettünk onnan anyukámhoz egy ágyat a babának 18 ezerért amit a Brendonban vettek anno és szuper. Kivehető két rács az oldalán, 3 magasságban állítható, ifjúsági ággyá alakítható (Drewex). És rengeteg közül lehet választani. De láttam már vadi újat is üzletben 20 ezerért ugyanezekkel a paraméterekkel.


Remélem segítettem :)

2009. dec. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem, azért ragaszkodom a kiságyhoz mert anyukámé volt, sőt nem is ragaszkodom hozzá, csak fölöslegesen nem akarnék pénzt kidobni, de úgy látszik vennem kell mert azért csak régi...
2009. dec. 21. 20:37
 4/6 anonim ***** válasza:
én nem vennék újat. fesd le, amilyenre szeretnéd. rácsvédő, kókuszmatrac, baldachin és kész is van. légy kreatív, és szép lesz, hidd el.
2009. dec. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én imádom a régi dolgokat. Pláne, ha múltja is van. Én a csiszitolás mellet döntenék. Viszont a festéssel, lakkozással vigyázni kell, nemszabad, hogy egészségre káros anyag legyen bennük. A gyerekek előfordul, hogy nyalogatják, rágcsálják. Én személy szerint a pácolást választanám. Az Ikeában tudom, hogy nagyon adnak az egészség védelmére, ott lehet kapni pácokat, de nem tudom, hogy kiságyra való-e. Azt meg kellene kérdezni.
2009. dec. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]

A miénk ilyen.(az alsó)Teljesen egyszerű.Viszont a fejvédő szép sárga,állatmintás,aranyos kis lepedővel,felül a körbe járkáló zenélő kiscicákkal,már nem is olyan egyszerű.

2009. dec. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!