Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tehetném könnyebbé,...

Hogyan tehetném könnyebbé, hogy a kisfiam megszokja a bölcsödét?

Figyelt kérdés

Már negyedik hete voltunk most a bölcsiben, de sajnos egy teljes hét nem telt el ezek közül, ünnep és betegség miatt.

Először elvolt a kisfiam, még én is bent voltam vele, aztán amikor először kijöttem sem volt baj, de azóta minden nap sírdogál. Egész nap nyöszörög, nem játszik a többiekkel, alig eszik, ami pozitív, hogy jól alszik. 21 hónapos, nagyon anyás a kisfiam. Nekem sajnos muszáj dolgoznom, de mit tegyek, hogy ne sírja végig az egész napot?


2011. márc. 25. 21:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom szegényt..:(

Próbáld őt elengedni a lelkedben,tudom h nagyon nehéz és nagyon fáj,de ha megérzi ezt,ő is jobban fogja magát érezni a bölcsiben..

2011. márc. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hasonló a problémánk.Kisfiam 19 hós, mi február óta látogatjuk a bölcsit, eddig 1 hét volt a leghosszabb idő betegség nélkül.Enni ő sem nagyon akar ott, sír, ha eljövök, de aludni ő is jókat alszik.Én reggelente megbeszélem Vele, hogy megyünk, kicsit elmegy anya, aztán mire felébred már ott is vagyok.Szerintem engem visel meg jobban, a gondozónők is mondták, hogy csak kicsit pityereg utánam, aztán megy játszani.Idővel könnyebb lesz, hidd el!
2011. márc. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!