Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hosszabb autóutat mivel...

Hosszabb autóutat mivel tehetném szórakoztatóbbá?

Figyelt kérdés
21 hónapos kisfiúval megyünk nyaralni. kb. 650km-t. Miket vigyek az útra hogy gyorsabban elteljen az idő? Ti mivel szórakoztatjátok babáitokat útközben?
2011. máj. 24. 13:51
 1/9 anonim ***** válasza:
mesekönyv, hordozható dvd lejátszó, kisautó
2011. máj. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én könyvekkel szoktam szórakoztatni 21hónapos Kisfiamat.Ha már nem érdekli énekelni szoktam neki, vagy a buszokat fákat nézzük, egy ideig az is leköti. Kölesgolyót szoktam még vinni, ha már nincs több ötletem azt adok Neki.
2011. máj. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Könyvek, rajztábla, mese-cd/kazetta.


Mi egyébként szándékosan éjszaka/este indulunk ilyen hosszú útra, így hamar bealszik és átalussza az utat, ez mindenkinek jobb (max. nektek kell előtte rápihenni kicsit az éjjeli vezetésre, de így is jobban jártok, mint egy nyűgös gyerekkel, főleg ilyen melegben).

2011. máj. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

mesekönyv, egymillió játék, rágicsák, sós-édes(kivételesen),de semmiképp nem csokibevonatos, ha nem akarsz kárpitot tisztítani:), éneklés, mutogatás kifelé - "nézd, boci, bari, markoló, nyuszi, tigris, sárkány", bármi, ami érdekli:)

az alvással mi úgy vagyunk, hogy max két órát alszik a kocsiban, utána viszont kell a szórakoztatást.

most már érdeklik a mesék is, úgyhogy én is tervezek beszerezni egy dvd lejátszót a fejtámlába.

2011. máj. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálunk a zenehallgatás nagyon bejön (Alma együttes a kedvenc, de jöhet a Kaláka is)
2011. máj. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kb 2 eves koraig sehogy nem lehetett lekotni (max 30 percig volt el az autoban). Azota jobb lett a helyzet - 1 orat is kibir (az elottem szolokhoz hasonloan mesevel, enekelessel szorakoztatva). Szerintem gyakran meg kell allni utkozben. Ennel jobb megoldas nincs, ha nem akar elulni a gyerkoc
2011. máj. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én a telefonomra töltöttem a Gyerekdalok dvd-t, nekünk nincs hordozható dvd-nk. 15 hós múlt egyenlőre ez köti le a legjobban. De tényleg éjjel lenne a legjobb menni.
2011. máj. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bár minden baba más, de az én kisfiam hozzá szokott az utazáshoz. Legutóbb Németországból haza fele 580 km-en keresztül ki sem kellett venni az ülésből. Bár nagyrészt autópályán jöttünk, így gyorsan lenyomta apa az utat. Aludt, utána pedig néztük a kamionokat, buszokat, útépítéseket, kicsit keksziztünk. Elszórakoztunk, és már haza is értünk. De alapból 3 óránként meg kell állnunk kicsit mozogni hosszabb út esetén. Fiam 22 hónapos. Szóval már nagy fiú a Te kis fiad is. Nézzétek és mesélj Neki a sok autóról útközben.
2011. máj. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Indultjaok hajnalban 2-3 óra felé, garantáltan aludni fog.

Semmivel nem kellet a gyerekeimet szórakoztatni, mindig éjjel mentünk,. A kicsi 2 éves, többször mentünk már vele ennél nagyobb távot

2011. máj. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!