Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől jöhet sötét váladék a...

Mitől jöhet sötét váladék a füléből?

Figyelt kérdés

10 hónapos most a fiam, egy ideje már meg van ez a probléma, mindig változik hogy 2-3 napig váladékozik a füle aztán 1-2 hétig nem...

Orvoshoz is megyünk a jövőhéten.

Valakinek van valami tippje hogy mi lehet a baj?


2014. ápr. 17. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Szaga nincs a váladéknak? Nekem a legkisebb lányomnál volt ilyen ("kiskutya szaga" volt a fülének), neki külső-fül gyulladása volt. Túl keskeny a külső hallójárata, és ha víz éri bepállik. Nem kapkod oda, nem viszket neki?
2014. ápr. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nincs szaga, vagyis eddig nem vettem észre. De néha odakap meg húzogatja a fülét, gondolom fáj neki (mert néha közbe szokott sírni)
2014. ápr. 17. 16:21
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet hogy savós középfülgyulladása van.

Amúgy ha már ez egy ideje fennáll, nem gondoltad, hogy úgy mégis elviszed orvoshoz?

Már rég el kellett volna vinned!

Ismerősünknek volt ilyen. Nekik az állandó fülgyulladás miatt már a váladék folyt a fülükből.

Pláne, ha fáj, akkor nem jövő héten kell vinni az orvoshoz, hanem egyből!!!

Mert lehet hogy nincs gond, de ha mégis?

Én nem is tudnék ilyen nyugodtan otthon üldögélni. Még ha folyik, akkor még jó, majd másnap elviszem, na de ha fájlalja is, akkor meg egyből vinném orvoshoz!!!

2014. ápr. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Már voltunk orvosnál és onnan irányítottak minket a fül-orr-gégészetre ahová csak jövőhétre kaptunk időpontot...

Annyira hülye nem vagyok hogy ne vigyem el orvoshoz...

És ez a probléma nem hónapok óta áll fent, csak néhány hete... Kb ez a 3. alkalom hogy ez történik vele...

2014. ápr. 17. 17:01
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha fájlalja is, akkor kérhettetek volna sürgősségi beutalót, aminél meg nem kellett volna időpontra várni.

Vagy ha amúgy is már néhány hete ez a probléma fennáll, akkor miért nem kértetek hamarabb beutalót a fülészetre?

2014. ápr. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!