Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyári kisruha / szoknya alá...

Nyári kisruha / szoknya alá mit adtok pelenkás kislányotokra?

Figyelt kérdés
Mármint a pelenkára mit húztok rá? Bugyi, leggings, rövidnadrág? Járni tudó kislányra gondolok.
2014. ápr. 17. 17:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi bugyit adtunk rá. Az tartotta.
2014. ápr. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is valami szép kis bugyikát adtam a lányomra ilyenkor.
2014. ápr. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi is pelenkára való bugyit adtunk rá.
2014. ápr. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kifejezetten pelenkára való bugyi jó csak a pelusra, vagy megteszi egy egyszerű, sima bugyi is? (16 hónapos most a kislányom)
2014. ápr. 17. 19:07
 5/8 anonim ***** válasza:

2-es vagyok

Én sima bugyit vettem, szép mintásat, tökéletesen tart az is, és olyan szépeket lehet kapni, ha kivillan a ruha alól.

Csak jól ki kell választani a méretet, hogy pont jó legyen a pelusra, hogy tényleg tartson is azért. Bár a bugyipelusra ez sem szükséges, mert azok jól tartanak. Most hogy bölcsibe került a lányom és bugyipelenkát adok rá, lehet nyáron nem is fogok már adni rá bugyit...bár remélem idén nyáron mi búcsúzunk is a pelustól... :)

2014. ápr. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Bugyikat jól tudom, hogy csak nagyobb (2 éves) mérettől lehet kapni? Azt hiszem, én még kisebb méretet nem láttam. Az vajon jó lenne a pelenkára? Ti milyen méretűt vettetek?
2014. ápr. 17. 19:23
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi is adtunk bugyit, ha hűvösebb volt, akkor leggingset.

Az én lányom másfél évesen volt 8 kilo és kaptam rá bugyit. Van kis méret is. Tescoban most akciós.

H&Mben is vannak jók. Brendonban is van ekkora méret. Szóval létezik.

2014. ápr. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is sima mezei bugyit adtam/fogok adni a lányaimra.

Vettem ezt a pelenkatakaró bugyit. (még a nagyobbikra) Akkora volt, hogy addigra lett volna jó, mire már nem kellett pelenka. Mindkét lányomnak nagyon keskeny a csípője, úgyhogy tök esélytelen, pedig olyan szépek vannak.

2014. ápr. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!