Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mekkora a körmötök pelenkás...

Mekkora a körmötök pelenkás mellett?

Figyelt kérdés
Olyan fél centis a körmöm. A párom szerint ez túl hosszú és miattam nem szereti a lányunk a popsi törlést. Szerintetek túl hosszú és tövig kell levágni?
2013. aug. 24. 17:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek majdnem 2 centiméteres a műkörme tele virágokkal bizbazokkal.xd Nem zavarja semmiben, szerintem a gyereket sem.
2013. aug. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom pontosan most mekkora, de fél centinél nagyobbra amúgy sem szoktam hagyni. A popótörlésnél meg biztosan nem zavarja a kicsit, hiszen odafigyelek, hogy nehogy megkarmoljam, no meg nem kihegyezett illetve műkörmeim vannak. Tisztán kell tartani és figyelni peluscserénél, ennyi.
2013. aug. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 salvadorina ***** válasza:
Egyszer hagytam megnőni olyan 1 centisre, hát mindig megkarmoltam véletlenül a lányomat, de pelenkázáskor egyáltalán nem zavart.
2013. aug. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Teljesen rövidre van vágva.
2013. aug. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy amiatt nem szeretne a baba a pelenkazast, lehet, hogy egyszeruen hideg neki a popsitorlo, vagy nem szereti, ha bazeraljak alul ;) ne haragudj, de a parod tipikus pas.. :) az enyem szerint ha sir a gyerek akkor vagy ehes, vagy szoros a pelusa.. Mas baja nem is lehet a gyereknek :D

Egyebkent nekem is tovig van vagva, de csak azert, mert letorik.

Mennyi idos a baba?

2013. aug. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen rövidre van vágva, mert, ha kicsit is hosszabb ügyetlennek érzem magam a babám körül, Folyton félek, hogy megkarmolom. De szerintem ez csak az én bizonytalanságom...
2013. aug. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Elég régóta hosszú körmeim vannak, kicsivel több mint fél centi. Lehet van 1 cm is. Amikor megszületett a fiam, tövig levágtam, féltettem hogy megkarmolnám azt a pici testet. De mivel egyszerűen utálom a pici körmöket magamon, megnövesztettem pár hónapos korában. Azóta újra hosszú. Talán 1x karmoltam meg, de csak picit, nem húsig. :D Viszont a jobb mutató ujjamon pár milis csak a körmöm mert a pelenkázásnál nem tetszik ha bele megy a popsi krém a körmöm alá.
2013. aug. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Rövid. Volt több féle műkőrmöm korábban, mindig megkarmoltam a gyereket az álla alatt. Szóval azóta rövid.
2013. aug. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Műkörmöm van, nem túl hosszú és természetesen nem hegyes, hanem ovális. Még soha nem karmoltam meg a fiam, pedig 14,5 hónapos.
2013. aug. 25. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

off:

akkor csak én voltam ilyen balfék? :)

2013. aug. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!