Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adnátok ötleteket kérlek,...

Adnátok ötleteket kérlek, hogy milyen 6+ -os tápszert vegyek a kisbabámnak? Elég nagy gondban vagyok emiatt és fogalmam sincs, mik küzül választhatnék, ami megfelelő lenne.

Figyelt kérdés

Eddig Milupa HA START-ot evett, nem volt azzal végülis gond.

Most 7 hós és egyre nagyon kínszenvedés a tápszer-evés. A Milupa 2-t nem fogadja el, és a Milupa HA 2 sem az igazi. Kesernyés, nagyon drága (3000Ft) és nem ízlik neki. Fele akkora adagokat eszik meg, mint eddig.

Milyet vegyek? Akár többfélét is hajlandó lennék kipróbálni, csak egyen rendesen.


Köszönöm!


2009. dec. 22. 08:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kisfiam is mióta a Milupa 2-t adtam neki valahogy azt már nem ette. Vettem neki Beba vaniliásat az nagyon ízlik neki, de már kipróbáltam a Dm-t is és azzal sem volt gond.
2009. dec. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

az én kisfiam Mildibé tápszert iszik,mást ki sem próbáltunk

2009. dec. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Valami édeskés ízűt vennék neki, szerintem az elfogadná.
2009. dec. 22. 08:49
 4/7 anonim ***** válasza:
szia az én kisfiam is mildibé tápszert eszik és imádja,sőt a gyerekorvosunk is azt mondta hogy ezt a babák nagyon szeretik mert jobb íze van bármelyik tápszernél sőt még az anyatejtől is jobb izű, ebből van banános meg egy csomó izű,és jó áron van 1340ft
2009. dec. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én pár régebbi kérdésnél olvastam a Similac vassal 6-12 hóig tápszerről. Azt írták, édesebb, jobban szeretik a babák. Ki is próbáltuk, azóta az egész adagot megeszi reggel-este. Néha még a 240ml vízzel készült is kevésnek tűnik. :) Ez nem drága, 1kg -os dobozban van, és kb 1800ft. Szerintem neked is érdemes kipróbálnod!
2009. dec. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk a Humana HA 2 vált be. Én is megkostóltam, finom édes tejszín ízű. 16 hónapos a fiam, és mindíg is a Humana tápot kapta. Soha nem volt vele semmiféle gond.
2009. dec. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Dm-es,az tuti édeskés, és nem drága.
2009. dec. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!