Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalt anyukák! Adnátok...

Tapasztalt anyukák! Adnátok tanácsot? Éjjeli éberedés. Lent reszletesen.

Figyelt kérdés
2,5 hónapos kisfiam (tapszeres)kb. 1,5 hónapos kora óta "átaludta" az éjszakát, 8-tól hajnal 4-ig aludt.Most egy ket hete viszont tobbszor felebred.3napja pontban fél 2-kor.Ehes nem lehet, mert a napi adagjat megnoveltem es amikor ilyenkor megetetjuk, nem is fogy el teljesen a tapszer az uvegbol.probaltuk a cumit visszatenni a szajaba, de nem nyugodott meg addig, mig meg nem etettuk.Mi lehet ennek az oka?en ugy gondolom ez egy "megszokas" lehet nala,hiszen eddig folyamatosan tudott aludni hajnal 4-ig.Mit tehetnek?Esetleg alkalmazta itt vki a Suttogo fele alometetest?ERdemes ezzel probalkoznom, vagy adjak neki amikor felebred csak egy kis vizet?Hatha akkor leszokik az ejjeli ebredesrol?
2009. dec. 22. 12:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy fejlődési ugrás következik. Többet fog enni és más időközönként. A legjobb, ha te alkalmazkodsz hozzá, amíg beáll nála az új rend. Etesd, ha kéri, ha kell éjjel is. Átmeneti a dolog szerintem.
2009. dec. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzet volt nálunk is,ennyi idős lehetett mikor kelni kezdett éjjelente.Kipróbáltam mindent.

-borostyánlánc

-orbáncvirág olaj

-tartalmasabb vacsi

-suttogó hülyeségei

stb...


Most 19 hónapos lesz pénteken,még mindig felkel,én meg megszoktam már.A húgom 3 éves koráig minden éjjel felkel.Csak úgy,megnézte,h megvan-e még anyu,és aludt tovább.

2009. dec. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!