Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tudok tenni a babámért?

Mit tudok tenni a babámért?

Figyelt kérdés
Hajnalra belázasodott 7 hónapos kislányom,38,4 volt a hője.Adtam neki nurofen szuszpenziot,és még megy egy kicsit a hasa.Alig eszik.Kihivtam a dokit,azt mondta kicsit piros a torka és lehet azért nem akar enni,vagy vmi baci miatt,vayg jönni fog a foga.Alul már kibujt a 2 foga,felül nem látok semmit.Félek.Nem vagyunk beoltva és nem is szándékozunk.De mit tudok még tenni?A panadol jobb?Szerintetek mi lehet ez?Első babám és eléggé aggodos vagyok :( Olyan kis forró,kicsi a homlokát hütögetettem lanygos ruhával.
2009. dec. 22. 13:47
 1/10 A kérdező kommentje:
Most lement 37.8-ra
2009. dec. 22. 13:49
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
hasmenésre normaflore-t adj neki. ha a doki nem aggódott, akkor szerintem nincs nagy baja. nálunk is ez van most amúgy, csak még taknoys is, láza már nincs.
2009. dec. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb lázcsillapító a kúp! Vegyél lázcsillapító kúpot, adj be neki egyet, és utána tedd hűtőbe a megmaradt kúpokat. utána még sokáig fel fogod tudni használni őket.


Barátnőm gyermekorvos, ő mondta, hogy a szuszpenziók nem érnek túl sokat, a leghatásosabb a kúp!

2009. dec. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Germicid kupra gondolsz?
2009. dec. 22. 13:55
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a Germicid jó
2009. dec. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
És szerintetek a normafloret és oscilococcinumot adnék neki most ,estére meg nurofent?
2009. dec. 22. 14:09
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát inkább hívd fel a dokitokat.
2009. dec. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

37,8 popsiban mérve? Mert tudod abból le kell vonni 0,5-öt.

Nekünk a Nurofen szuszpenzió vált be. Az én kisfiam is meg van fázva, még Cebion cseppet adok neki, reggel és este 5-5 cseppet. Meg persze szívjuk az orrát ezerrel...

2009. dec. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is Panadolt használok.Adhatsz neki Oscillococcinumot 2*1 pellet vízben oldva,Cebion csepp,Normaflore 1* vagy 2* naponta.Az én fiam ezek mellé,amikor piros volt kicsit a torka 5 napig kapott Cataflam 1,5% cseppet is kapott.
2009. dec. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,segitséget.

Hál Istennek már lement teljesen a láza 36-ig,a hütöfürdő jó tett neki most estére.Reménykedem hogy ez igy is marad.Jobban érzi magát egyemmeg,szépen evett,kérte a tápit.

2009. dec. 22. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!