Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan fordítsam meg a babámná...

Hogyan fordítsam meg a babámnál a napszakot? Felcseréli az éjszakát és a nappalt, szerintem.

Figyelt kérdés
7hetes lesz,szinte egész nap alszik.Az esti fürdetés után felébred,és van úgy hogy éjjel 2ig sem tudom elaltatni.Csak sír.Nagyon fáradt vagyok,mit csináljak?
2009. dec. 22. 17:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg nappal lefoglalni.Már elég nagy ahhoz,hogy csörgökkel,szines dolgokkal ébren tarthasd.Elöször biztos nehéz lesz,de ne hagyd,vagy minden nap kevesebbet hagyd nappal aludni.

Szoritok,hogy hamar sikerüljön.

2009. dec. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az en babam is 2 hos koraig ezt csinalta, nem csinaltam semmit magatol elnotte. Ne hagyd sokat aludni napkozben, foglald el, hogy estere legyen faradt, es lassan atal majd meglatod.

11 hos baba anyukaja. Udv.

2009. dec. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!