Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Te adnál külföldi nevet a...

Te adnál külföldi nevet a gyerekednek? Nekem speciel tetszik a Deandra (Diandra) név. Mit gondoltok, gáz lenne így elnevezni egy kislányt?

Figyelt kérdés
Egy sorozatban hívják így az egyik főszereplőt, aztán onnan tetszett meg ez a név.
2014. ápr. 20. 16:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A DIandra anyakonyvezheto. Ha Deandranak akarod nevezni, azt kervenyezni kell, de akkor ugy is kell ejteni, tehat ea, nem i.

Ezt a nevet nem adnam, nekem nem tetszik Arra is figyelni kell, hogy ne hagozzn hulyen a vezeteknevvel. Egy Szboval, vagz egy Kovaccsal eleg mokasan hangzik

2014. ápr. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
65%

Adnék külföldit, ahogy sokan már meg is tették (Katalin - görög, József - héber, Tamás - arámi, Emili - latin, stb.). A Diandra nekem is tetszik, de mégsem adnám itthon.

Egyrészt sokan Diannának hinnék, másrészt pedig túl egyedi. Folyton magyarázkodni, betűzni kéne, ami engem speciel idegesítene. Ha Téged nem, akkor nyugodtan add :)

2014. ápr. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!