Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hipp spenót. Létezik hogy...

Hipp spenót. Létezik hogy spenót helyett sóska volt az üvegben?

Figyelt kérdés
Rossmanba vettem akciósan. Megszagoltam,megszagoltattam itthon és sóska illata volt,az íze is arra hasonlított! Létezik hogy spenót helyett sóskát tettek bele véletlenül?
2014. ápr. 20. 21:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A HIPP-nél szinte kizártnak tartom. Annyira figyelnek a minőségre, az egyik legjobb minőségű bébiétel, nem gondolom, hogy ekkorát hibáznának.
2014. ápr. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én is épp ezt hangoztattam itthon! De akkor rejtély marad számomra :-)
2014. ápr. 20. 21:32
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg a gyárban rossz címkét ragasztottak az üvegre ("Ami elromolhat az el is romlik" tudod Murphy).

Már ha van sóskás bébiétel.

2014. ápr. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
HIPP-nél én sem hiszem,meg nem is rémlik,hogy lenne sóskás bébiételük.
2014. ápr. 21. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az nem lehet, hogy azért tűnt sóskának mert bababarát módon, fokhagyma, fűszerek nélkül készítik, így ugyanolyan "fűszaga" volt, mint a sóskának. Savanyú is volt, mert a sóska azért elég savanyú tud lenni natúran.
2014. ápr. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

végülis megette ? :-) ez a lényeg.

nem hiszem hogy sóska volt, de ha az is lett volna, akkor sincs gond, mert azt is ehetik a babák. Én a magam részéről nem kifejezetten szeretem, sőt.... de a kisfiam úgy ette mint a mannát :-) szóval ha ízlik neki, sóska ide sóska oda, egye csak :-)

2014. ápr. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen megette szó nélkül :-) Köszönöm a válaszokat!
2014. ápr. 23. 09:32
 8/10 anonim ***** válasza:

Ugyanezt kérdeztem a férjemtől, mert az illata nagyon sóskás volt. :)

Nálunk ő készíti a spenótot, s mindent meg szokott kóstolni, s mondta, hogy fűszerezés nélkül ilyen az íze.

2014. ápr. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az infót!!:-) Lányok! A rossmanba még mindíg akciós a HIPP spenót! 220 ft. :-)
2014. ápr. 26. 19:23
 10/10 A kérdező kommentje:
2015ig van a szavatossági ideje!
2014. ápr. 26. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!