Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen autósülést ajánlotok,...

Milyen autósülést ajánlotok, ami árban is elfogadható és biztonságos is?

Figyelt kérdés
Nem sok pénzünk van rá,de szeretnénk azért biztonságos ülést venni!
2009. dec. 22. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk Remi van, 0-18-as. 3 fokozatban dönthető. 20.000 Ft körül volt.
2009. dec. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ferrari... :-))

Mi nagyon szeretjük és kb.30.000.- körül van...

2009. dec. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vegyél használt ülést,mert jobbakat lehet így venni szinte féláron mintha újonnan megveszed.Az újak 15-20 ezernél kezdődnek sajna(a nem túl kényelmesek)és használtan jobb fajtát is tudsz venni 10 körül.Nem nagy segítség de gondoltam azért leírom.
2009. dec. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én az e-bayről Angliából rendeltem Britax Prince 9-18-as ülést, ezt a Römer gyártja, itthon ugye 50ezertől indulnak a Römer ülések, ez szállítással együtt 25 volt, és nagyon kényelmes a babámnak. Nem beszélve arról, hogy tesztgyőztes cég, biztosan biztonságos is, azért remélem élesben nem próbáljuk ki ezt.
2009. dec. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a vaterán vettem, egy autós ülést 12.500 Ft,-ért,új, 1év garanciával.dönthető,3 pontos bizt.övvel,és a 404-es szabványnak megfelel.Nézz körül hátha találsz olyat emi nektek is mefelel.veszíteni valód nincs.

2009. dec. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi,de nekem nem megy se a vatera,sem a tesz-vesz!Még sosem sikerült semmit vennem!

Azért próbálkozom!Na,meg körülnézek boltokban is,tájékozódás szintjén!

2009. dec. 26. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!