Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerinted mennyi idős a babám?

Szerinted mennyi idős a babám?

Figyelt kérdés

Sokat gagyog, tetete, babababa, papapa, mamama, pápápá, stb + egyéb halandzsa szavak. Mászik és ül, tárgyak mellett feláll, puszit ad, tapsol, integet, közben még mondja is néha hogy pápápápá, 1 foga van.

Mennyi idősnek tippeled?


2014. ápr. 22. 14:59
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
7 hónapos
2014. ápr. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
9hónapos, már volt ilyen kérdés, de ott uhy leoltották a kérdezőt,hogy végül meg sem írta a választ!
2014. ápr. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Az én lányom 6 hónaposan tapsolt, integetett, puszit 8 hósan adott. 1 foga sem volt. Másik lányom ne mtapsolt , nem integetett, de 4 hósan már 2 foga volt. Mászni 6 hósan kezdtek és 7 hósan felültek. Így ebből gondolom , hogy 6-7 hós lehet a tiéd.
2014. ápr. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
8 hónapos körül
2014. ápr. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%
Lányom 6honapos lesz holnapután. Integet mondja pápá. Apa, baba, papa, nem szavakat használja. Sokat gagyog...mozgásban stabilan ül. Már felült magától. Kúszni még magakorul tud még csak. Néha kutyázik:-)
2014. ápr. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
10 hónaposom tudja ezeket, csak 4 foga van. szóval szerintem 9-10 hónapos.
2014. ápr. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Lányom 6hósan tapsolt már és integetett.Viszont felállni 8hónaposan állt.Úgy összességben 9-10hónaposnak tippelném.Fogak alapján nem lehet tippelni.Lányomnak 5hósan jött ki kettő.Aztán másfél éves koráig 6darab volt neki és most egy hónap alatt kijött még 6.
2014. ápr. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

igen a fogakból nem lehet kiindulni!

Nekem a kissebbiknek 6 hósan 6 foga volt a nagyobbiknak meg 1 évesen 1 foga!

Én is kb 8-9 hónaposra tippelek!

Amúgy első gyerek??

2014. ápr. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Szerintem is 8-9 hónapos.

1. gyerek ebben az időben bútor mellett kapaszkodva lépegetett, tapsolt, integetett, és 10 foga volt (ez tényleg nem érdem), viszont csak az anya és a vaú szót mondta.

2. gyerek: a tiédhez hasonlóan állt halandzsázott, az apa szót mondta, tapsolt, táncolt, integetett, 8 foggal rendelkezett (genetika)


Milyen idős a tiéd? Fiú vagy lány?

2014. ápr. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

enyém 5 hónaposan gagyogta ezeket, 8 hónaposan már volt 4-5 szava, pl. a pápát is mondta ha integetett és nagy bőszen mondta, hogy neeeeem mindenre (bár a jelentését még nem értette szerintem)

7 hónaposan már mászott, ült, és állt, lépegetett, 9 hónaposan már tolta a babakocsit maga előtt és úgy sétáltunk a boltba néha.

de igazi puszit enyém majd 2 évesen adott, azt a nyálas nyelvodatapasztást az arca is csak 1,5 éves korában csinálta.... :)


szóval nem tudom, olyan 10-11 hónaposra tippelek, és nagyon ügyes, hogy már tud puszit adni :)

2014. ápr. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!