Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vannak Magyarországon babamode...

Vannak Magyarországon babamodellek illetve vmilyen ügynökség aki ezzel foglalkozik?

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudom , hogyan működik egy babamodell fotózása , de nagyon kíváncsi lennék esetleg olyan valakitől a válaszra , aki ezt tudja , vagy tapasztalta már.2 éves a kislányom imád fotózkodni , csini ruhákba öltözködni(naponta akár 10x képes átöltözni és a ruhái közt kutakodni) , imádja a csajos kiegészítőket is.Félreértés ne essék nem tőlem látja , tv-ből sem láthatja , mert csak videós meséket néz...(Micimackó , Maja a méh , Franklin , Pat a postás...ezekben nincsenek ilyen dolgok.)Szóval szerintem ez a személyiségéből fakad.És , ha esetleg lenne olyan ügynökség , amely nem kicicomázott , és a gyereket szétnyúzva és kínozva órákon át készít képet , akkor légyszíves írja le valaki az elérhetőségüket.(Csak is normális ruhában , fürdőruha . bikini , stb ilyenben nem engedném , és sminkben sem...)

2014. ápr. 23. 10:39
 1/8 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Biztosan van,de neked kell jó sokat fizetned a portfólióért.Ellenben ha sima fotózásra vinnéd,nem modellnek,akkor olcsóbban megúszod.
2014. ápr. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom én mondjuk gondoltam arra , hogy esetleg babamagazinokba , babaújságokba , hátha keresnek babamodelleket ...tudom , hogy portfólió sokba van , mondjuk én 30-35.000-nél nem szánnék rá többet , ennyi is max csak , akkor hogyha biztosra tudnám , hogy valahova bekerülhet...és , ha látom , hogy tetszik neki , akkor addig csinálhatná , ameddig kedve van hozzá.Nem tudom , hogy pl. egy ilyen újság vagy bármilyen fotózásnál kap-e érte valamit? Mondjuk ajándékcsomagot , vagy esetleg , ha ők választanak ruhát , akkor megtarthatja-e vagy egy kis pénzt , amit félretudnék neki tenni , vagy venni neki belőle valamit...?
2014. ápr. 23. 10:49
 4/8 A kérdező kommentje:
Néztem már google-ban , de bárki tud honlapot csinálni , felrakni idegen képeket , és bankkártyával fizetős regisztrációt kérni...Megbízhatatlanok...:S
2014. ápr. 23. 10:49
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én a profilmodell-t ajánlom. 35.000 ft a portfólió, nagyon jó minőségű!

Referenciá ik között tudhatják;

-vodafone reklám

-tolle reklám

-államkötvény reklám(ebbe az en kislanyom is szerepel)

Megbízható ügynökség, rengeteg munkával /castinggal.

2014. ápr. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tévedés,hogy egy fotózást élvezne egy két éves...Azok nem tudnak megülni a fenekükön még 5percet sem...De mellesleg kicsi esély van rá,hogy pont a te babád kellene újságba. Annyian viszik a gyereket ilyenre,de ritka az a baba,akit keresnek.És aki megjelenik újságban,azt fogják keresni többször inkább.
2014. ápr. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Csak szolok: ez a ketevesek eletkori sajatossaga. A lanyom szeret az apja fonendoszkopjaval meg reflexkalapacsaval szorakozni, megsem iratjuk be az orvosi egyetemre.
2014. ápr. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én sem modellt akarok belőle faragni csak bíztam benne , hogy esetleg van olyan ügynökség ahol mondjuk spontán fotózás van , nem pedig beállított...illetve hagyják a babákat kibontakozni...de gondolom ez akkor nagy tévhit...:( Nem bántam volna , ha egy kis mókás fotózás közben esetleg kap érte valami plusszt.Na mindegy köszönöm.:)
2014. ápr. 23. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!