Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányotok szeméremajkai...

Kislányotok szeméremajkai közé begyűlt popsikrémet hogy törlitek ki? a sudocrem elég makacsul be tud gyűlni.

Figyelt kérdés
2014. ápr. 24. 21:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Hivatalosan C ívben kell kitörölni egy mozdulattal és mindenképp a feneke felé.
2014. ápr. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen,úgy is törlöm, csak a popsikrém nem nagyon akar kijönni.
2014. ápr. 24. 21:22
 3/8 betta55 ***** válasza:
Kicsit széthuzod a szeméremajkakat és törlőkendővel lefelé kitörlöd.
2014. ápr. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vizes vattával, egy mozdulattal lefelé törlök. Minden fürdés után meg szoktam csinálni.
2014. ápr. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
a gyógyszertári olajjal,amit kaptatok (ha kaptatok), megnedvesítesz egy anyagot és az gyönyörűen kioldja.
2014. ápr. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,a vattas dolgot kipróbálom.
2014. ápr. 25. 21:46
 7/8 anonim ***** válasza:
én legelőször nem mertem hozzáérni sem.mikor hazajöttünk a kórházból,azt mondta a védőnő,hogy ne foglalkozzak vele kenjem,ami maradt ott magzatmáz majd felszívódik.kentem minden nap.1 hónap eltelt,na mondom,én nem tartogatok ott semmit tovább,kértem nővéremet segítsen megmutatni ő is így c alakban mutatta.azóta rutin:)
2014. ápr. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ÉN is így voltam vele :) van már két fiam, és a kislány azért mégis más. hiába mondják h ugyanaz, a kislányokra azért sokkal jobban kell figyelni pelenkázás szempontjából. az én védőnőm sem erőltette a dolgot (neki is két fia van, ezért nem ért hozzá), hát rá kellett jönnöm, h ugyanúgy kell a kicsiket is tisztítani mint mi felnőtteket.
2014. ápr. 26. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!