Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pár napra kórházba kell...

Pár napra kórházba kell mennem, és félek, hogy mi lesz addig az egy évesemmel nélkülem. Ti, illetve a gyerkőcötök hogy viselte a hasonló szituációt?

Figyelt kérdés
Még sosem voltam fél napnál tovább távol a fiamtól, de meg kell, hogy műtsenek júniusban (ő akkor lesz 13 hónapos), nem lehet tovább húzni. 4 napig leszek kórházban, addig anyum és anyósom lesz itt a gyerkőccel, illetve a párom is vele lesz, amennyit tud a munka mellett. Annyira félek, hogy mi lesz szegénnyel addig - pedig tudom, hogy jó kezekben lesz, de NÉLKÜLEM. Tudom, más is volt így, máshol is született kistesó, és el kellett szakadni pár napra, de ugye nem fogja megviselni nagyon? Elég anyás, és még szoptatom is (úgy tervezem, hogy a kórházban majd fejek). Tudom, hogy nem kellene ennyire "ragaszkodnom" hozzá, biztos lesz itt olyan válaszoló, aki leolt, de én akkor is félek. Hogy tegyem ezen túl magam?
2014. ápr. 25. 11:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Már előtte pár nappal is adjatok neki cumisüvegből anyatejet, hogy szokja.

Nyugi, ő sokkal jobban fogja viselni mint te. Próbálj meg nyugodt maradni, mert a műtétednek sem tesz jót, ha stresszelsz, és a baba is nehezebben fogja viselni, ha azt érzi hogy feszült vagy, és még véletlenül se úgy hagyd ott, hogy te sírsz, mert akkor azt fogja érezni hogy baj van. Nyugi jó kezekben lesz!!!!

2014. ápr. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 15 hónapos volt a kicsi, amikor a tesóját műtötték és vele voltam a kórházban. Nálunk a férjem szabadságot vett ki, játszottak, jöttek-mentek, profin gondozta. Mindent úgy csinált, ahogy máskor is, nagyon nem tűnt fel a kicsinek a hiányom. Ők könnyebben veszik ezt, mint mi.
2014. ápr. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kicsit megnyugodtam. :) Nem tudom, milyen állapotban leszek, és nem tudom, hogy jó ötlet lenne-e, ha behoznák a nagyik hozzám a kórház udvarára majd őt? vagy akkor csak nehezebb lesz elszakadni? Nem tudom...
2014. ápr. 26. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!